Apex Legends

Apex Legends’taki yeni bug, Gibraltar’ı aşırı güçlü yapıyor!

Apex Legends’ın en iri yarı karakteri olan Gibraltar’ı bu bug ile aşırı mekanik yapabilirsiniz.

Apex Legends oyuncuları, oyunun en iri yarı karakteri olan Gibraltar‘ın pasifi ve Octane’in ultisi sayesinde keşfettikleri bu bug sayesinde istediği gibi göklerde süzülmeyi başardı.

Apex Legends 1. Sezon ile birlikte oyuna eklenen Octane hem eğlenceli hem de gerçekten mekanik bir karakter. Ultisi sayesinde takım savaşlarına zıplayarak katılabiliyor veya kaçabiliyor.

Octane’in zıplama pedi ile birlikte Gibraltar’ın pasifi olan kalkanı birleştirmeyi deneyen Apex Legends oyuncuları, yeni bir bug keşfettiler. Bu bug, Gibraltar’ın sürekli yükseklere zıplamasına yarıyor.

Apex Legends Gibraltar & Octane bugı

Octane’in zıplama pedini, Gibraltar’ın pasifi olan kalkanına yerleştirdiğiniz zaman, bugı rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Tabii böylesine iri bir karakter, Octane’in zıplama pedi ile birlikte haritanın her yerinden görülebilir bir karaktere dönüşüyor.

İlginizi çekebilir: Apex Legends Caustic oyuncuları, yeni bir taktik buldu

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#ApexLegends’taki bu bug, #Gibraltar ile göklerde süzülmenizi sağlıyor.

Apex Legends (@apexturkish)’in paylaştığı bir gönderi ()

Apex Legends hilesi gibi gibi gözüken bu bugı kullanarak pek çok şey yapılabilir. Mesela takım savaşlarına istediğiniz zaman katılabilir, istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Ne de olsa yürüyen zıplama pedi sayılırsınız artık. Hatta takım savaşlarına girdiğiniz zaman rakiplerin üstüne koşarak, zıplama pedine çarpan rakipleri ileriye doğru savurabilirsiniz.

Aşağıdaki videodan ise bugın kullanım anlarını Gibraltar’ın gözünden izleyebilirsiniz.

Oyunun yapımcısı olan Respawn Entertainment’ın bu hataları düzeltmek için hızlı hareket etmesini umuyor, yeni bir güncelleme gelene kadar bu bugların çoğalacağını düşünüyoruz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER