Apex Legends

Apex Legends hilecileri, bu oyuncunun IQ dolu taktiğine karşı koyamadı!

Oyuncular, Apex Legends hilecilerine karşı IQ dolu bir taktik buldu.

Apex Legends, hilecilerden yakasını bir türlü kurtaramadığı oyunlar arasında yer alıyor. Ancak bir oyuncu öyle bir strateji uyguladı ki, hileciler IQ dolu bu taktiğe karşı karşı koyamadı.

Oyunun PC sürümünde yaşanan sıkıntılar, oyuncuların canını epey bir sıkmaya başladı. Ancak bazı oyuncular çözümü kendilerinde bularak, yeni stratejiler üretmeye başladı.

Apex Legends hilecilerine karşı IQ dolu taktik!

TesservcT tarafından YouTube‘a yüklenen bir videodaki Apex kadrosu, oyunda kalan son takımın hileci olduğunu farkedince harika bir strateji uyguladı. Bu strateji tamamen Lifeline üzerineydi ve takımdaki diğer iki kişinin tüm şifa eşyalarının Lifeline’a verilmesi gerekiyordu.

İlginizi çekebilir: Apex Legends’taki yeni bug, Gibraltar’ı aşırı güçlü yapıyor!

Oyuncular, son kalan rakipleri olan hilecilere karşı koyamayacaklarının farkındaydı ve bu yüzden farklı bir strateji uygulamaları gerekiyordu. Octane ve Wraith karaktelerini oynayan oyuncular, tüm şifa eşyalarını Lifeline’a bıraktı. Ardından hilecilerin olduğu alana giderek onlarla kısa süren bir çatışmanın ardından öldüler.

Gazın içinde kalan Lifeline ise canı azaldıkça hem üzerindeki tüm şifa eşyalarını kullandı hem de Q yeteneğini kullanarak canını yeniledi. Bu her zaman işe yaracak bir strateji olmasa da, Apex Legends hilecilerine karşı denenebilecek bir taktik.

Apex Legends’ın geliştiricileri olan Respawn Entertainment, bu tarz hilecileri takip ederek oyundan her seferinde banlıyor olsa bile ardı arkası kesilmiyor. Yüz binlerce hesap banlanmasına rağmen, hileciler yeni hesaplar açarak hile kullanmaya devam ediyor.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER