Espor Haber

Nadeshot, 100 Thieves Fortnite takımının yeni sponsorunu duyurdu

Totino’s, 100 Thieves Call of Duty takımından sonra Fortnite takımına da sponsor oldu.

100 Thieves, Totino’s ile ortaklığını bir basamak yukarı taşıdı. Daha önce 100 Thieves’in Call of Duty takımı ile Totino’s arasında ortaklık anlaşması imzalanmıştı. 2019 Şubat ayında gerçekleştirilen bu anlaşmamın üstünden yaklaşık 2 ay geçti. Dün erken saatlerde, 100T ile Totino’s arasında yeni bir anlaşma imzalandı. Totino’s artık 100 Thieves’in Fortnite takımının da sponsoru.


100 Thieves Fortnite takımına yeni sponsor

Takımın kurucusu Matthew “Nadeshot” Haag, Fortnite takımı ile Totino’s arasında yapılan ortaklık anlaşmasını YouTube kanalı üzerinden duyurdu. Yapılan sponsorluk anlaşması gereği Totino’s, 100 Thieves Fortnite oyuncuları için uygun bir ev hazırlıyor. Nadeshot, oyuncuları için hazırlanacak evin oyuncularını bir üst seviyeye taşıyacağını düşünüyor. Nade, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bir çatı altında toplanan herkesin, birbirinin gelişiminde yardımcı olacağını düşünüyorum. Oyuncuların oyunlarını daha da üst seviyeye çıkaracağı bu ev, ekibimize çok yardımcı olacak.”

Totino’s, ilerleyen günlerde “Loot” isimli bir belgeselde de sponsoru olduğu 100 Thieves’in Fortnite takımına yoğunlaşacak. Bu süreçte 26-28 Temmuz arasında gerçekleşecek olan Fortnite Dünya Kupası’na kadar birçok küçük turnuva düzenleniyor. Takımların Fortnite Dünya Kupası’na hazırlığında büyük önem taşıyan bu turnuvalarda 100T’nin nasıl performans göstereceği merak konusu.

İlginizi çekebilir: Ninja, Fortnite’ın H1Z1 olma yolunda gittiğini düşünüyor

100T Fortnite takımı 2019 Şubat ayına kadar sadece iki oyuncudan oluşuyordu. 2018 Haziran ve Temmuz aylarında takıma katılan Kenith ve SirDimetrious’un yanına dört oyuncu daha eklendi. 21-24 Şubat arası takıma dahil olan Ceice, Elevate, Kyzui ve Blind ile birlikte takımda toplam altı oyuncu bulunuyor.

İlginizi çekebilir: Fortnite Canlandırma Minibüsü ve Canlandırma Kartları özellikleri

Her zaman başarılı bir pazarlamacı olan Nadeshot, takımları bir şekilde kötü gitse dahi bir şekilde özel anlaşmalar yapmayı başarıyor. Bakalım Fortnite takımı, Nade’in yüzünü güldürebilecek mi; hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER