Espor Haber

Team Liquid destek oyuncusu CoreJJ, 2019 LCS Bahar Mevsimi MVP ödülünün sahibi oldu

Team Liquid alt koridoru ateş ediyor! CoreJJ ve Doublelift sezonun en değerli oyuncusu ödüllerini damga vurdular. CoreJJ normal sezonun, Doublelift ise finalin en değerli oyuncusu seçildi.

Dün gece saatlerinde Team Liquid ile TSM arasında gerçekleşen 2019 LCS Bahar Mevsimi Finali’nin kazananı Team Liquid oldu. Oldukça etkileyici bir sezon geçiren Liquid destek oyuncusu Jo “CoreJJ” Yong-in, LCS Bahar Mevsimi’nin en değerli oyuncusu ödülünün sahibi oldu. Ayrıca takımın nişancısı Doublelift, final serisinin en değerli oyuncusu seçildi.

CoreJJ, 2019 LCS Bahar Mevsimi’nin en değerli oyuncusu seçildi

Doublelift’i kadrosuna kattıktan sonra umduğunu bulamayan Liquid, daha güçlü bir takım kurmak için 2018 yılında iki oyuncuyu daha kadrosuna katmıştı. Cloud9’ın orta koridor oyuncusu Jensen ile birlikte, deneyimli destek oyuncusu CoreJJ‘i kadrosuna dahil eden Team Liquid bir anda şampiyonluğun en büyük adaylarından biri haline geldi.

İlginizi çekebilir: SK Telecom T1 LCK’de 7. kez şampiyon oldu

Kağıt üzerinde oldukça güçlü görünen kadro, meyvelerini kısa süre içinde verdi ve Liquid 2018 Yaz Mevsimi’nin şampiyonu olmayı başardı. 2019 Bahar Mevsimi’nde de tablo değişmedi. Bu kez finalde Broken Blade’li TSM ile karşılaşan Liquid, 2-0 geriye düştüğü seride harika bir geri dönüş gerçekleştirerek LCS 2019 Bahar Mevsimi şampiyonu olmayı başardı.

Doublelift, final serisinin en değerli oyuncusu oldu

CoreJJ takıma katıldıktan sonra Doublelift‘in sonunda aradığı destek oyuncusuna sahip olduğu hakkında birçok yorum ve fotoğraf paylaşılmıştı. Birçok kişiye göre Doublelift ve CoreJJ, Kuzey Amerika bölgesinin en iyi alt koridor ikilisi.

Final serisinde koridor aşaması ve takım savaşlarında harika işler çıkaran CoreJJ, Doublelift ile birlikte finalin en diri isimlerinden biriydi. Ancak Doublelift, özellikle 2-0’dan sonra gösterdiği performans ile final serisinin en değerli oyuncusu olmayı başardı.

İlginizi çekebilir: Team Liquid, LCS 2019 Bahar Mevsimi Şampiyonu oldu!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER