CS: GO

DreamHack Masters Dallas’a katılacak bütün takımlar belli oldu

Asya ve Çin elemelerinde gelen takımların belli olmasının ardından DreamHack Masters Dallas’ta yer alacak bütün takımlar belli oldu.

DreamHack Masters Dallas’ta yer alacak son iki takımda belli oldu. Tayland ekibi Lucid Dream, Asya elemelerinde MVP PK, Absolute ve Beyond‘ı geride bırakarak Asya elemelerinden gelen takım oldu. Çin elemelerinde ise ViCi ve Panda‘yı gerisinde bırakan TYLOO listeye ismini yazdıran son ekip oldu.

DreamHack Masters Dallas Asya elemelerinden Lucid Dream geliyor

Finalde Beyond ile karşılaşan Lucid Dream, ilk harita Dust2‘den 16-13, ikinci harita Nuke‘ten ise 16-6 galibiyet ile ayrıldı. Ve karşılaşmadan 2-0 galip gelerek ismini DreamHack Masters Dallas’a yazdırdı.

DreamHack Masters Dallas Çin elemelerinden TYLOO adını listeye yazdırdı

Çin elemelerinde ise final TYLOO ve Panda arasında geçti. İlk harita olan Mirage‘dan 16-9, ikinci harita Dust2‘den 16-13 ile galip ayrılan TYLOO oldu. Ve 2-0 ile Çin elemelerinden ismini DreamHack Masters Dallas’a yazdırdı. Böylelikle DreamHack Masters Dallas’a katılacak 16 takımın tamamı belli oldu. DreamHack Masters Dallas, 28 Mayıs – 2 Haziran tarihleri ​​arasında Kay Bailey Hutchison Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Ödül havuzu ise 250 bin dolar olacak.

DreamHack Masters Dallas’ta yer alacak takımlar

 North
 Vitality
 Liquid
 NRG
 ENCE
 Windigo
 FURIA
 TYLOO
 NiP
 FaZe
 fnatic
 Renegades
 Cloud9
 G2
 Isurus
 Lucid Dream

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER