Fortnite

Tfue, Fortnite World Cup’ın son yarışması olacağını söyledi

Ünlü yayıncı FaZe Clan oyuncusu Tfue, Fortnite World Cup’tan sonra rekabetçi turnuvaları bırakacağını açıkladı.

FaZe Clan oyuncusu Turner’ı “Tfue” Tenney, Fortnite World Cup’ın son turnuvası olacağını açıkladı. Muhtemelen tamamen yayıncılığa konsantre olacak.


Tfue: “Bu b*** oynamamalıydım, umrumda değil.”

Tfue yaptığı yayınında şunları dedi: “Bu b*** oynamamalıydım, umrumda değil. Zaten paraya ihtiyacım yok. Sadece eğlence için oynuyorum. ”

Tfue, iki yılda ve 26 farklı turnuvada yer aldı ve 515 bin dolar kazanan Fortnite’deki en başarılı oyunculardan biri. Oyun topluluğundaki pekte bilindik bir isim olmayarak başladı. ancak popüler Battle Royale oyununun yayınlanmasından sonra şöhret sahibi oldu. Karizmatik kişiliği ile birlikte becerisi, hızlı bir şekilde yayın kariyerine destek veren büyük ve sadık bir hayran kitlesi yarattı.

Yine de, başarısına rağmen, sürekli yüksek seviyede rekabet edebilmek için verilen mücadelenin tam zamanlı yayınla bir araya gelmesi, oyuncuya büyük zarar verdi. Ayrıca Tfue “Yayını tercih ederim ve kötü yaparsam, sonra yayını bırakırım.” dedi.

Tfue’nun bırakma nedeni sağlık sorunları olabilir

Tfue’nun heyecan eksikliği devam eden sağlık sorunlarının doğrudan bir sonucu olabilir. Boynundaki sorunlardan muzdarip olduğu gibi, yorgunluk da yaşıyor. Ancak, Tfue’nin neden emekli olmayı planladığı tam olarak belli değil. Fortnite World Cup’ın bir sonraki ayağı 20 Nisan’da başlayacak.

İlginizi çekebilir: Team Liquid, Fortnite World Cup için 3 oyuncu ile sözleşme imzaladı

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER