CS: GO

ESL Pro League 9. Sezon Avrupa ayağında ex-Space Soldier elendi

ESL Pro League 9. Sezon Avrupa ayağı A Grubu karşılaşmaları tamamlandı. Ekibimiz ex-Space Soldiers turnuvaya veda etti. woxic’in ekibi mousesports ise ilk 4’teki yerini aldı.

ESL Pro League 9. Sezon Avrupa ayağının A grubu maçları tamamlandı. Temsilcimiz ex-Space Soldiers‘ın ve diğer bir temsilcimizi woxic‘in ekibinin yer aldığı mousesports‘un yer aldığı grupta maalesef ex-Space Soldiers elendi. woxic’in ekibi mousesports ise kayıpsız yoluna devam etti. İngiltere’nin Leicester kentinde devam eden turnuvada diğer grupların karşılaşmaları ise devam edecek.


ex-Space Soldiers ve woxic’in ekibi karşı karşıya

ex-Space Soldiers ilk maçında woxic’in ekibi mousesports ile karşı karşıya geldi. Karşılaşma bo3 formatında oynandı ve ilk harita seçimi ekibimizden Inferno olarak belirlendi. Ancak CT tarafında başlayan mousesports ilk yarıya 13-0 ile başladı ve karşılaşmayı bir nevi ilk yarıdan bitirdi. İlk harita 16-2 ile mousesport lehine sonuçlandı. mousesports’ta frozen 22-5 K-D ve 2.22 reyting ile oynarken, woxic 15-7 K-D ve 1.49 reyting ile mücadele etti.

İkinci harita seçimi ise Train idi. Bu haritada ex-Space Soldiers ilk karşılaşmaya nazaran daha iyi bir performans sergilese de 16-10 ile seriden 2-0 mağlup ayrıldı. Bu karşılaşmada ise yam ex-Space Soldiers adına 20-18 K-D ve 1.04 reyting ile mücadele etti.

İkinci karşılaşmasında ex-Space Soldier, North ile karşılaşırken ilk karşılaşmanın aksine daha iyi bir performans sergilese de bu karşılaşmadan da 2-0 (16-13, 16-11) yenik ayrıldı. Son karşılaşmasından diğer bir iddialı ekip OpTic ile karşılaşan ekibimiz son karşılaşmasından 2-0 yenik ayrılarak galibiyet alamadan grubu sonuncu olarak tamamlamış oldu.

woxic’in ekibi mousesports ise oynadığı bütün karşılaşmaları kazanarak ESL Pro League 9. Sezon Avrupa ayağında ilk 4’e kalmayı garantileyerek yoluna devam etti. Karşılaşmalar bugün yapılacak B grubu karşılaşmaları ile devam edecek.

İlginizi çekebilir: DreamHack Masters Dallas’a katılacak bütün takımlar belli oldu

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER