CS: GO

Neymar, CS: GO şov maçında tek başına 4 kişiyi alt etti ve raundu kazandırdı

Counter-Strike Global Offensive’e düşkünlüğüyle bilinen Neymar, Gabriel Jesus’un takımına karşı tek başına raundu almayı başardı.

Paris Saint-Germain’in süperstarı Neymar, CS: GO’daki hünerlerini göstermeye devam ediyor. Neymar, düzenlenen bir şov maçında 4 kişiye karşı eli kazanarak Counter-Strike: Global Offensive becerilerini bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

Neymar CS: GO şov maçında tek başına eli almayı başardı

Brezilyalı futbol yıldızı Neymar, CS: GO hayatıyla ilgili ser verip sır vermeyenlerden. Buna rağmen bilgisayar oyunlarına düşkünlüğüyle bilinen Neymar, Brezilya’nın Dünya Kupası maçları kapsamında Uruguay ile karşılaştığı maçta takımının üçüncü golünü attıktan sonra “Flashbang Dansı” yapmıştı.

İlginizi çekebilir: Perkz ve Caps emanetleri çekti: Yasuo vs. Yasuo!

Daha önce MIBR oyuncularıyla birlikte CS: GO oynadığı görüntüler, sosyal medyada paylaşıldığı geçmiş günlerde büyük ses getirmişti.

FURIAtv Twitch yayınından ekran görüntüsü

Neymar’dan Mirage haritasında 1v4 clutch

Neymar yaklaşık iki ay önce, yine Mirage haritasında 1v5 eli kazanmayı başarmıştı. Bu kez FURIAtv Twitch kanalından canlı olarak yayınlanan maçta, Gabriel Jesus takımına karşı buna benzer bir performans ortaya koydu. 12-8 önde oldukları maçta T tarafında tek başına kalan yıldız oyuncu, 4 kişiye karşı eli almayı başardı.

Tek kişi kalan Neymar, bombayı B bölgesine yerleştirdi. Bombayı yerleştirdikten sonra hızla “kitchen”a koşan ve rakiplerini beklemeye başlayan Neymar, rakip dört oyuncunun bomba bölgesine geçmesini sabırla bekledi. Bomba çözülmeye başladıktan sonra ortaya çıkan deneyimli oyuncu rakipten iki kişiyi indirmeyi başardı.

İlginizi çekebilir: Ninja Avrupa çıkarması yaptı ve Neymar Jr ile buluştu

Sabırlı davranmaya devam eden oyuncu, üçüncü olarak Gabriel Jesus’u avladı. Son kalan oyuncunun bombayı çözme ihtimalinin olmamasının ardından pencereden üstüne koşan Neymar, rakibini bıçaklamayı denedi ancak bombanın patlaması bu küçük şovu sona erdirdi.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER