Espor Haber

HWA Gaming yenilenen imajıyla karşımızda: İstanbul Wild Cats

Türkiye’nin ilk espor kulüplerinden olan HWA Gaming’te köklü değişiklik. Takım, yeni ismi, logosu ve maskotuyla İstanbul Wild Cats (IW) olarak organizasyonlarda yer alacak.

Türkiye’nin en köklü espor takımlarından olan HWA Gaming, bir haftadır sosyal medya hesaplarından bugünü işaret ederek paylaşımlar yapıyordu. Birçok kişi tarafından merakla beklenen değişiklik açıklandı. Eski adıyla HWA Gaming, isim ve imaj değişikliğine gittiğini duyurdu. Takım artık İstanbul Wild Cats ismiyle etkinliklerde yer alacak. Takım ismi, logosu ve maskotu ile komple yenilenen takım, yaz sezonuna yepyeni bir başlangıç yapacak.

İlginizi çekebilir: Neymar, CS: GO şov maçında tek başına 4 kişiyi alt etti ve raundu kazandırdı

İstanbul Wild Cats (eski HWA Gaming) ile tanışın

HWA Gaming adıyla 2006’dan beri 13 yıldır espor sektörünün içinde olup birçok başarıya imza atan HWA Gaming, “ilklerin takımı” yolunda devam ediyor. Ahmet Taruz tarafından Türkiye’nin ilk espor kulübü olarak tarihe geçen HWA, bugünden itibaren İstanbul Wild Cats (IW) olarak organizasyonlarda yer alacak.

“Yenilenme ve değişimin en önemli sembolü olarak 13 yıldır HWA olan takım ismi Nisan 2019 itibariyle artık Istanbul Wild Cats (IW) olarak anılacaktır. IW, Türkiye’de espora yeni bir soluk, yeni bir bakış açısı ve tamamen farklı bir ekol olarak damgasını vurmayı hedef alıyor. İlklerin takımı olan HWA’nın mirasını korumaktan da büyük onur duyacaktır.” (istanbulwildcats.com)

Takımdaki ortaklık yapısının değişmesiyle birlikte yönetime katılan Orlando Carlo Calumeno ve Doğan Murat Ergin ile yepyeni bir yapılanmaya giden IW’nun gelecek sezonda yapacakları ve bu değişimin ülkemizdeki espor sektörüne katacakları gerçekten heyecan verici. IW, HWA’nın yolundan devam edeceğinin sinyallerini verirken, farklı bir ekol olarak sektöre bu yönde de öncülük etmek istiyor.

İlginizi çekebilir: Tfue, Fortnite World Cup’ın son yarışması olacağını söyledi

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER