Twitch

Dr. Disrespect’in Twitch ve Twitter hesapları hacklendi

Popüler Twitch yayıncısı Dr. Disrespect’in her iki hesabı da aynı anda hacklendi.

Günün erken saatlerinde Fortnite yayını yapan popüler Twitch yayıncısı Dr. Disrespect’in Twitch ve Twitter hesapları aynı anda hacklendi.


Hacker, Dr. Disrespect’in Twitch yayınını devralarak, Twitch yayınında farklı Discord hesaplarının reklamları yapıldı. Yayında birbirinden farklı fotoğraf ve resimler yayınlayan hackerın, Gragam Clark isimli birine küfürlü bir başlıkla gönderme yaptı.

Hacker, Twitch yayın başlığını twitter.com/saucexoxox ve bir Discord kanalının linkiyle değiştirerek izleyicilere ilginç anlar yaşattı.Twitch sohbetinde kendi Twitter hesabının linkini spam şekilde göndermeye başladı, diğer modlar bu mesajları sürekli olarak silmiş olsa bile bu olay bir süre böyle devam etti.

Dr. Disrespect’in Twitch kanalı hacklendiği sırada, Twitter hesabında da anlık olarak tweetler gönderilmeye başladı. Popüler yayıncının Twitter hesabını da hackleyen hacker, Ninja’ya küfür eden tweetler attı. Popüler yayıncının Twitter hesabını tekrar alması ise tam 30 dakika sürdü ve bu süre boyunca tweetlerin ardı arkası kesilmedi.

Hacker’ın Dr. Disrespect’in hesaplarına nasıl eriştiği konusunda henüz pek bir şey bilinmiyor ancak Twitch ve Twitter’ın bu durumun farkında olduğu görülüyor. 30-40 dakika süren bu ilginç anların sonrasında Dr. Disrespect tüm hesaplarını tekrar almayı başardı.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER