League of Legends

League of Legends’ın yeni büyücü desteği Yuumi’nin ilk oynanış videosu paylaşıldı

Sylas’ın ardından vadiye inen 144. şampiyon olan Yuumi ile ilgili ilk oynanış videosu paylaşıldı. Yuumi 9.10 yamasıyla birlikte oyuna dahil edilecek.

League of Legends’ın yeni destek şampiyonu olan Yuumi ile ilgili ilk oynanış videosu paylaşıldı. Videoda göründüğü kadarıyla fazlasıyla güçlü olduğu gözlenen Yuumi, 9.10 yamasıyla birlikte oyuna dahil edilecek. Yuumi’nin oyuna resmi olarak eklenme tarihi ise 14 Mayıs olarak planlandı.


İlginizi çekebilir: Royal Youth orta koridor ve destek rolü için yeni transferlerini duyurdu

Sylas’ın oyuna dahil olmasından sonra oyunda toplamda 143 şampiyon olmuştu. Yuumi’nin oyuna eklenmesiyle birlikte şampiyon sayısı 144’e yükseldi. Yuumi ile ilk oynanış videosu da Tayvan’ın bağrından kopup geldi. Videoda Yuumi ile oyun içinde nasıl performans gösterildiğini, hatta kafanızdaki Yuumi nasıl oynanır? sorusunun da cevabını bulabilirsiniz.

Yuumi oynanış videosu

Videoda Yuumi ve Twich, Vayne-Soraka alt koridoruna karşı mücadele ediyor. Özellikle 6. seviyeden sonra Yuumi’nin E yeteneği ile birlikte Twich’in büyük bir uyum sağladığını görüyoruz. Bu güç patlaması bir anda alt koridoru almalarını sağlıyor.

İlginizi çekebilir: Steam’de 24 TL olan Gone Home 10 Mayıs’a kadar ücretsiz Humble Bundle’dan indirilebilecek

Muhtemelen her yeni şampiyon gibi Yuumi de oyuna eklendikten sonra gelecek yamalarda bazı değişimler yaşayacak. Oyuna eklenen şampiyonun diğer şampiyonlara göre biraz daha güçlü olduğunu yapımcı şirket bile neredeyse inkar etmiyor.

Hypercarry ve dövüşçü şampiyonlar ile daha çok uyum içinde olduğu gözlenen Yuumi, belki de uzun zamandır vadiden uzak kalan hypercarry metasını tekrardan harekete geçirebilir. Yeni şampiyon hakkında yapılan yorumlarda Yuumi en çok Sona ile benzetiliyor. Takım arkadaşlarına kalkan, iyileştirme ve hareket hızı sağlasa da takım arkadaşları arasında gezme yeteneği sayesinde kesinlikle kıyaslanamaz bir şampiyon. Yuumi hakkında detaylar paylaşıldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER