Apex Legends

Respawn, Apex Legends’a yeni bir oyun modu geleceğini doğruladı

Apex Legends yapımcı şirketi Respawn Entertainment’te bir topluluk yöneticisi, Apex Legends oyuncularını sevindirecek haberi verdi. Yetkili, yakın tarihte oyuna yeni oyun modlarının ekleneceğini duyurdu.


Apex Legends yeni oyun modu geliyor

2019’un Şubat ayında hayatımıza giren Apex Legends, kısa süre içinde büyük bir kitlenin ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle en çok oynanan Battle Royale oyunları PUBG ve Fortnite’ı bile zaman zaman gölgede bırakmayı başaran Apex Legends, son günlerde Twitch’teki izlenme sayısı düşüklüğünden dolayı “hayal kırıklığı” olma yolunda ilerliyor izlenimi veriyordu. Ancak topluluk yöneticisinin söyledikleri, Apex Legends oyuncularını tekrardan heyecanlandırdı.

İlginizi çekebilir: Vince Zampella, Apex Legends’ın oyuncularla iletişimini geliştirmek istiyor

Oyuncular, oyun başından beri sadece üçer kişilik takımlar halinde oyunu oynayabiliyorlar. Oyunun çıkışından sonra getirilen Battle Pass sistemi, birçok kişi tarafından beğenilmemişti. Respawn hızlı olarak oyuna getirdiği yeniliklerin beğenilmediğini fark edince oyuna getireceği yenilikler ile ilgili daha ağırdan almaya başladı. Belki de tam Apex Legends hakkında negatif yorumlar yapılmaya başlandığında böyle bir açıklamanın yapılmış olmasının sebebi tam olarak budur.

İlginizi çekebilir: Apex Legends’ın Twitch’deki izlenme oranı büyük ölçüde azaldı

Yeni oyun modu kısa ve net bir cevapla duyuruldu

Reddit üzerinden soru/cevap şeklinde ilerleyen konuda, Respawn’ı temsilen JayFresh_Respawn adlı kullanıcı, oyuna gelecek yenilikler hakkında bir takım bilgiler paylaştı. Bu paylaşımlar sırasında bir reddit kullanıcısı, Respawn’ın oyuna yeni modlar ekleyip eklemeyeceğini sordu. Cevap son derece net oldu.

Yeni modda Apex Legends’a ne gibi yenilikler eklenecek?

Reddit üzerinden konu hakkında açıklamada bulunan Respawn yetkilisi, oyuna eklenecek yeni mod hakkında detaylı bilgi paylaşmadı. Respawn’ın Apex Legends’a, solo-duo gibi modlarına oyuna dahil edileceği bekleniyor.

İlginizi çekebilir: Apex Legends’a mevsimsel güncellemeler gelebilir

Ayrıca oyuna dereceli sistem getirilebilir, bu sayede oyuncular aynı Fortnite’ta olduğu gibi yetenek seviyelerine göre rakiplerle eşleştirileceği bir sıraya girebilir. Bu da gelecek yenilikler arasında beklenen ayrı bir mod olarak tahmin ediliyor. Apex Legends yeni oyun modları hakkında detaylar paylaşıldıkça GGespor olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bu ve bu tip haberlerden daha sık haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER