Eğlence

Tfue’nun Fortnite Dünya Kupası yayını şampanyalı kutlama ile sonlandı

New York’ta düzenlenecek Fortnite Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanan Tfue, zaferi odasının penceresinden dışarı atlayarak kutladı.

Geçtiğimiz günlerde Fortnite Dünya Kupası mücadelesini Twitch ekranlarına taşıyan ünlü yayıncı Tfue, yayınını şampanyalı kutlama ile sonlandırdı. Büyük ödüllü Fortnite Dünya Kupası‘na katılma hakkı kazanan Tfue’nun canlı yayınını kız arkadaşı Corinna Kopf sonlandırdı. FaZe Clan üyesi Tfue ve kız arkadaşı Corinna Kopf, geçtiğimiz mart ayında birlikteliklerini açıklamışlardı.


Zafer sarhoşu Tfue, Fortnite Dünya Kupası vizesini kaptı

FaZe Clan üyesi Tfue, şüphesiz en iyi Fortnite oyuncularından biri. Birçok kişi onun en iyi Fortnite oyuncularından biri olduğunu kabul ediyor. Temmuz ayında düzenlenecek 30 milyon dolar ödüllü Fortnite Dünya Kupası’nın en büyük adaylarından biri olan Tfue, asıl turnuvaya katılmaya hak kazanmasının ardından bunu şampanya ile kutladı.

İlginizi çekebilir: Neymar, CS: GO şov maçında tek başına 4 kişiyi alt etti ve raundu kazandırdı

New York’ta gerçekleşecek olan Dünya Kupası’nda yerini kesinleştiren Tfue’nin canlı yayınını kız arkadaşı Corinna Kopf kapattı. Yayın kapanmadan önce Tfue’nun giriş katında yayın yapdığı odanın penceresinden arkadaşlarını yanına atladığı görülüyor. Rahatlamak ve iyi vakit geçirmenin tam sırası; işte o görüntüler.

Daha önce yaptığı açıklamaya göre belki Tfue’yu bir daha profesyonel Fortnite organizasyonlarında göremeyeceğiz. Tfue, Fortnite Dünya Kupası’nın katıldığı son rekabetçi turnuva olduğunu söylemişti. Tfue eleme aşamasında 5000 dolarlık ödülün sahibi oldu.

Tfue’nun kız arkadaşı yayını sonlandırdı

Corinna Kopf, zafer sarhoşu erkek arkadaşının yeterinde kutlama yaptığına karar verdi ve yayını sonlandırdı. Yayını sonlandırmadan önce “Chat, onun artık ayrılma vakti geldi, çünkü sarhoş, hadi gidelim” sözleriyle yayını kapatmaya çalışıyordu. Tfue’nun kız arkadaşı ve babası yayını kapatması için ikna etmeye çalışsa da pek etki etmedi.

İlginizi çekebilir: Tfue, Fortnite World Cup’ın son yarışması olacağını söyledi

Tfue yayını kapatmadan izleyicilerine kendilerini destekledikleri için bolca teşekkür etti. “Sizleri seviyorum. Benimle tüttürdüğünüz ve bira içtiğiniz için teşekkür ederim. New York’a gitmeye hak kazandım. Bundan sonra hiçbir şey umrumda değil. Çok teşekkürler, o kadar da sarhoş değilim!”

Tfue kendinin sarhoş olmadığı konusunda kendini ikna etse de kız arkaşını ikna edemedi ve Kopf yayını sonlandırdı.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER