Apex Legends

Apex Legends’ta yeni hata: Düştükten sonra zıplanabiliyor!

Takım dövüşlerinde oyuncuların hamleleri büyük ölçüde değişebilir.

Yeni bir gün ve yeni bir Apex Legends hatası daha. Yeni keşfedilen hatada, oyuncu düşürülmüş durumda bile olsa herkesin etrafında zıplayabiliyor. Bu bug ise oyunun gidişatını bile değiştirebilir. Düşen oyuncu, rakip oyuncular tarafından deathboxa dönüştürülmesinden kaçınırken, kendi takım arkadaşlarına da bilgi vermeye devam edebiliyor.


Reddit kullanıcılarından biri, bir oyuncunun düştükten sonra zıpladığını gösteren bir video yayınladı. Videoda bir kamyonetin arkasına atlamayı başaran oyuncu, çatışma esnasında takım arkadaşlarının, rakip takım oyuncuları tarafından görülme endişesi duymadan onu güvenli bir şekilde kaldırmasını sağladı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Apex Legends’taki yeni hata, oyuncuların düştükten sonra zıplamasını sağlıyor. #ApexLegends

Apex Legends (@apexturkish)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu hatadan yararlanmak ise oldukça basit. Aynı anda hız ve zıplama tuşlarına basmanız yeterli.

Apex Legends’ta bulunan bu hata oldukça önemli, çünkü oyuncuların hayatta kalmak için kendilerini daha iyi konumlandırmalarını sağlıyor. Genellikle, aynı pozisyonda olduğunuz ve yavaş hareket ettiğiniz için savunmasız durumdasınızdır ancak bu hata ile ölümden kaçmanız mümkün.

Bu Apex Legends’ın oyunda yaptığı ilk hata değil. Respawn Entertainment’ın popüler oyunu, ücretsiz oynanabilen Battle Royale oyunları arasında en iyi olarak görülüyordu. Ancak sunucu, hile ve yenilenmeme sorunları Apex Legends’ın güçlü rüzgarını kesti.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER