CS: GO

ESL One New York 2019 açıklandı

ESL One New York 2019 programı açıklandı. 8 takımın yer alacağı etkinliğin detayları…

ESL One New York 2019, 200 bin dolar ödül havuzu ile bizlerle olacak. Etkinlik 26-29 Eylül‘de düzenlenecek ve New York, Brooklyn’deki Barclays Center‘da son iki günü playofflarda izleyicilere açık olacak.


Toplamda sekiz takımın yer alacağı ESL One New York’ta altı takım davetiye ile yer alacak. Diğer iki takım ise elemelerle belirlenecek. 26 Eylül’de başlayacak turnuvada iki grup olacak ve her iki grubun ilk iki sırasındaki takımlar playofflarda mücadele edecek.

İlginizi çekebilir: ESL One Cologne’de sekizinci davetiyeyi kapan ENCE oldu

Turnuvadaki tüm karşılaşmalar bo3 formatında oynanacak, ancak Pazar günü yapılacak olan final karşılaşması bo5 formatında olacak. İlk önce Avrupa ve Kuzey Amerika açık elemeleri yapılacak. Bu elemelere davet edilecek 8’er takımın ikişer tanesi kapalı elemelere kalacak. Kapalı elemelerde ise 2 açık elemelerden gelen takımın yanına 4 davetli takım eklenecek. Bunun ardından ise Avrupa ve Kuzey Amerika kapalı elemelerini birinci sırada tamamlayan takımlar ESL One New York 2019’da yer alacak. Her iki bölgede kapalı elemeler 27 Haziran‘da oynanacak.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER