CS: GO

ESL One Cologne 2019’a davet edilen dokuzuncu takım Renegades oldu

ESL One Cologne organizatörleri, her gün turnuvaya davet edilen yeni bir takımın ismini duyuruyorlar. Turnuvada yer alacak dokuzuncu ekip Renegades oldu.

ESL One Cologne 2019 organizatörleri, her geçen gün yeni bir davetliyi açıklıyor. Şimdiye kadar sekiz davetlinin açıklandığı turnuvada yeni davetli daha açıklandı. ESL One Cologne 2019’da yer alacak dokuzuncu davetli ekip Renegades oldu.


Renegades 2-7 Temmuz‘da Almanya’nın Köln kentinde bulunan Lanxess Arena’da gerçekleşecek olan 300 bin dolar ödül havuzu olan etkinlikte mücadele edecekler. ESL One Cologne 2018’de yer alan Renegades, istediği sonuçları elde edememişti ve turnuvada 9-12. sırada yer alarak hüsrana uğramıştı. Bu sene ise turnuvada daha iyi bir sıralamada yer almak için mücadele verecekler.

İlginizi çekebilir: Polonya Cumhurbaşkanı espora destek veren açıklamalarda bulundu

Renegades’in turnuvada yer almasının ardından turnuvada toplamda yedi takım için yer kaldı. Bunların üç tanesi davetiye ile turnuvaya dahil olacakken diğer dördü ise 2 tanesi Avrupa, 1’er tanesi Kuzey Amerika ve Asya bölge elemelerinden gelecek takımlarla doldurulacak.

ESL One Cologne 2019’da yer alacak takımlar listesi:

  Astralis
 FaZe
 Natus Vincere
 fnatic
 Renegades
 Davetiye #10
 Avrupa Elemeleri #1
 Kuzey Amerika Elemeleri
 BIG
 MIBR
 NiP
 ENCE
 Davetiye #11
 Davetiye #12
 Avrupa Elemeleri #2
 Asya Elemeleri

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER