Apex Legends

Apex Legends’ın yeni karakteri Titanfall 2’den Kuben Blisk olabilir

Octane’den sonra Apex Legends’a katılacak yeni karakterin Blisk olması kuvvetle muhtemel. Titanfall 2 ve Apex Legends’ın geliştiricisi Respawn’dan beklenen hamle sonunda geliyor mu?

Apex Legends yine data madencilerinin radarına girmiş durumda. Daha önce Octane’in oyuna ekleneceğini ortaya çıkaranlar, yeni karakter hakkında bazı detayları sızdırdı. Respawn’ın oyuna ekleyeceği yeni karakterin Titanfall 2’den tanıdığımız Kuben Blisk olmasına kesin gözüyle bakılıyor.


Respawn tarafından henüz bir açıklama gelmedi. Ancak oyun dosyalarına sızan data madencilerine göre bu durum gerçekleşecek. Bununla birlikte yine Respawn tarafından geliştirilen Titanfall 2‘den Apex Legends’a gelecek karakterin Kuben Blisk olması ise ihtimalleri kuvvetlendiriyor.

Apex Legends’ın yeni karakteri Blisk olabilir mi?

Titanfall 2’de oyuncuların düşman olarak karşılaştığı Kuben Blisk, bir paralı asker ordusu olan Apex Predators’ün lideriydi. Evet, doğru diyoruz; Apex Predators!

Alessandro Baldasseroni tarafından yapılan Blisk modeli

Titanfall 2’nin hikayesinde oldukça kanlı bıçaklı bir düşman olarak karşımız çıkan Kuben Blisk’in Apex Legends’ta biraz daha yaşlanmış olarak görebiliriz. Çünkü Apex Legends, Titanfall 2’ye göre otuz yıl sonrasında yaşanan bir hikayeye sahip.

İlginizi Çekebilir: Respawn, Apex Legends’a yeni bir oyun modu geleceğini doğruladı

Respawn, aynı zamanda Titanfall 3 için çalışmalarına devam etmekte. Blisk’in oyuna eklenip eklenmeyeceği için haziran ayında gerçekleşecek olan EA Play etkinliğinde kesinleşmesi düşünülüyor. Aynı etkinlikte Apex Legends 2. Sezon detayları verilecek ve bakıldığı zaman, oyunun sonradan eklenen tek karakteri Octane yine aynı şekilde yeni sezon ile gelmişti.

Kaynak: VGR.com

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER