PUBG Mobile

PUBG Mobile’ın Godzilla 2 için yeni bir etkinlik yapacağı iddia edildi

Daha önce Resident Evil 2 ve Cyberpunk ortaklığında oyuna yeni etkinlikler getiren Tencent’in bu kez Godzilla: Canavarlar Kralı ile işbirliği yapacağı konuşuluyor.

King Kong gibi Hollywood’un fazlasıyla ilgi toplayan yapımlarından Godzilla için PUBG’ye yeni bir etkinlik gelebilir. 31 Mayıs’ta vizyona girecek olan devam filmi Godzilla: Canavarlar Kralı’nın yapımcısı Werner Bros. ile anlaşıldığı iddia edildi.


Oyunun geliştirici firması Tencent Games, yeni Godzilla filmiyle işbirliği yapacak. Vietnam menşeli Game8’in haberine göre; Godzilla’nın Erangel haritasında belireceği etkinlik ile PUBG Mobile‘a yeni kaplamalar eklenecek. Henüz oyunun sosyal medya hesaplarından konuyla alakalı olarak bir açıklama gelmemesine rağmen etkinliğin PUBG Mobile japon server için geleceği konuşuluyor.

İnsanlığın son derece devasa canavarlarla olan mücadelesini anlatan devam filminde olduğu gibi bu kez oyuncuların mücadelesini görebiliriz. Tencent Games, Resident Evil 2 Remake ve henüz yayınlanmamış olan Cyberpunk 2077 ile ortak oyun içi etkinliklerinde bu tür işbirliklerine sıcak baktığını belli etmişti.

Godzilla etkinliği gelir mi?

PUBG Mobile’ın 17 Nisan itibariyle devreye giren yeni güncellemesi ile oyuna EvoZone özelliği eklenmişti. Yeni özellik ile birlikte daha fazla etkinlik geleceğini dile getiren oyun geliştiricileri, oyunun en yeni oyun içi etkinliği Geceyi Atlat 2’nin EvoZone ile meydana geldiğinin altını çizmişti.

Tencent’in EvoZone ile verdiği cevap, gayet net. Peki öyleyse, neden olmasın?

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER