CS: GO

BLAST Pro Series Los Angeles’ta yer alacak ilk iki takım belli oldu

BLAST Pro Series Los Angeles 2019’da yer alacak ilk iki takım belli oldu. İşte detaylar.

BLAST Pro Series Los Angeles 2019‘da yer alacak ilk iki takım belli oldu. 250 bin dolar ödül havuzu olan turnuvaya davet edilen ilk takım Liquid oldu.


Dünya sıralamasında ikinci sırada yer alan Liquid, BLAST Pro Series Miami ve São Paulo’da yer almıştı. Los Angeles ise ekibin bu etkinlikte üçüncü turnuvası olacak. Şu anda IEM Sydney 2019 Büyük Finali’nde mücadele eden Liquid, BLAST Pro Series Los Angeles öncesinde Amerika’da 2 ve Fransa’da ise 1 turnuvada yer alacak.

Liquid’in ardından ise BLAST Pro Series Los Angeles davetiyesini kapan ikinci takım ise FaZe Clan oldu. BLAST Pro Series Miami 2019 FaZe şampiyon oldu ve turnuvanın MVP‘si ise NiKo olmuştu. Şu anda dünya sıralamasında dördüncü sırada yer alan Avrupa’nın büyük ekiplerinden FaZe, NiKo’nun vize problemi yaşaması sebebiyle turnuvada istediği sonucu alamadı.

BLAST Pro Series Los Angeles, 12-13 Temmuz tarihlerinde University of Southern California‘ya ait 10.000 kişilik kapalı bir arena olan Galen Center‘da gerçekleşecek. Turnuvada toplamda 6 takım yer alacak.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER