CS: GO

BLAST Pro Series Los Angeles’ta yer alacak üçüncü takım belli oldu

Altı takımın yer alacağı BLAST Pro Series Los Angeles etkinliğindeki üçüncü takım belli oldu. İşte detaylar.

Geçtiğimiz günlerde davetiye alan iki takımın açıklandığı BLAST Pro Series Los Angeles etkinliğinde yer alacak üçüncü takım belli oldu. Altı takımın yer alacağı BLAST Pro Series Los Angeles etkinliğinde yer alacak üçüncü ekip Brezilya organizasyonu MIBR oldu.


FaZe ve Liquid‘in ardından Brezilya organizasyonu 250 bin dolar ödül havuzlu turnuvada yer alacak. Şu anda dünya sıralamasında 7. sırada bulunan MIBR, son olarak IEM Sydney 2019‘da yer aldı ve Liquid’e yarı finalde kaybederek 3.-4. sırada tamamladılar.

Bu sene MIBR, BLAST Pro Series Miami ve São Paulo boy göstermişti. BLAST Pro Series São Paulo istenileni veremeyen MIBR 6. sırada yer alırken, BLAST Pro Series Miami’de ise 3. sırada yer almışlardı.

BLAST Pro Serisi Los Angeles, 12-13 Temmuz tarihlerinde Güney Kaliforniya’daki Galen Merkezi’nde yapılacak. Ve altı takımın yer alacağı etkinlikte grup aşamasını ilk iki sırada tamamlayan takımlar final karşılaşmasında boy gösterecekler. Şampiyon olan ekip ise 125 bin dolarlık aslan payını evine götürecek.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER