Apex Legends

Electronic Arts, Apex Legends Mobile için çalışmalara başladı

PUBG ve Fortnite’tan sonra Apex Legends’ın da mobil versiyonu gelecek.

Apex Legends Mobile

Şubat ayında piyasaya sürülen Apex Legends mobil platformuna katılmak üzere. Electronic Arts (EA)’ın dün paylaştığı 2019’un ilk çeyreğini kapsayan kazanç raporu, Apex Legends Mobile için Çin’deki markalarla görüşüldüğünü ortaya çıkardı.


PC, PS4 ve Xbox One platformlarından oynanmakta olan Apex Legends’ın şimdiden 50 milyondan fazla oyuncusu bulunuyor. Oyunculara her geçen gün daha sağlam bir oyun deneyimi sunmaya başlayan oyun, eğer yakın gelecekte mobil cihazlara gelirse PUBG ve Fortnite‘tan daha hızlı bir mesafe kat etmiş olacak.

Apex Legends Mobile geliyor

Dün yayımladığı raporda Apex ile ilgili planlarından bahseden EA, akışkan oyun mekaniğinin bir parçası olan yenilikler, yaratıcılık ve eğlenceden vazgeçmeyecek.

EA’in Finans Sorumlusu Blake Jorgenson:
“Apex Legends’ın mobil cihazlardan oynanabilmesi için Çin’de bazı markalarla temasta bulunduk ve görüşmeler tamamlandığı zaman bütün detayları, oyuncularla paylaşacağız.”

Neredeyse Apex kadar oyuncusu olan PUBG Mobile ile rekabet etmek biraz zor olsa da EA’in hedefinde Fortnite’ın mobil versiyonu olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Activision tarafından Call of Duty: Mobile duyuruldu

Bununla birlikte Apex Legends oyuncularına Battle Pass sisteminin uzun vadede daha iyi olacağının sözünü veren EA, yeni sezonda Battle Pass’ta çok daha heyecan verici gelişmelerin olacağını söyledi.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER