CS: GO

BLAST Pro Series Madrid 2019 Play-in’den Giants grup aşamasına çıktı

BLAST Pro Series Madrid 2019 Play-in karşılaşmasından Movistar Riders ve Giants grup aşamasına kalabilmek için karşı karşıya geldi. İşte karşılaşmanın detayları ve grup aşamasına kalan takım.

BLAST Pro Series Madrid 2019 Play-in karşılaşmasında Movistar Riders ve Giants karşı karşıya geldi. Kazanan BLAST Pro Series Madrid’deki diğer beş takıma katıldı.


Giants, Movistar Riders’ı 2-1 ile geçerek grup aşamasına ismini yazdırdı

Karşılaşmanın ilk haritası Giants tarafından Nuke olarak belirlendi. Karşılaşmaya CT tarafında başlayan Movistar Riders karşılaşmaya fırtına gibi bir başlangıç yaptı ve 10-1 seri yakaladı. İlk yarıyı da 10-5 önde kapattı. Mükemmel başlangıcın ardından herkes Movistar Riders’ın ilk karşılaşmayı kazanacak gözüyle bakarken işler tersine dönmeye başladı. İlk yarının sonunda ve ikinci yarıda oynadığı etkili oyun ile Giants karşılaşmayı 16-14 kazandı. Giants’ta 33-25 K-D ve 1.30 reyting ile fox öne çıkan isim oldu.

İkinci karşılaşmanın harita seçimi ise Movistar Riders’tan Overpass olarak belirlendi. Yine ilk karşılaşmaya benzer bir seri ile başlayan Movistar Riders, 9-3 öne geçti ve ilk yarıyı da 9-6 önde kapattı. Ancak ilk yarının aksine Movistar Riders ikinci karşılaşmada rakibinin öne geçmesine izin vermedi ve 16-10 ile seriye eşitliği getirdi. İkinci karşılaşmada Movistar Riders adına öne çıkan isim ise 21-18 K-D ve 1.47 reyting ile mixwell oldu.

Kazananın BLAST Pro Series Madrid gruplarına kalacağı final karşılaşmasında ise harita Vertigo olarak belirlendi. Burada ise ilk iki karşılaşmanın aksine Giants 12-2 ile muazzam bir başlangıç yaptı ve ilk yarıyı 12-3 önde tamamladı. İkinci yarı ise 5-0 ve 4-0‘lık serilerle baskın olan taraf Movistar Riders idi. Ancak ilk yarıdaki avantajını koruyan Giants, 16-12 ile ismini BLAST Pro Series Madrid grup aşamasına yazdırdı. Karşılaşmada Giants adına 21-17 K-D ve 1.35 reyting ile rmn öne çıkan isim oldu.

Karşılaşmanın MVP’si ise Movistar Riders’tan Alejandro ‘mopoz‘ Fernández-Quejo Cano oldu. mopoz, 69-49 K-D ve 1.34 reyting ile takımının ayakta durmasına yardımcı oldu.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER