CS: GO

ESL One Cologne Avrupa Elemeleri’nden gelen ilk takım Vitality oldu

ESL One Cologne Avrupa Kapalı Elemeleri’nde ilk vizeyi alan takım Vitality oldu.

ESL One Cologne Kapalı Elemeleri upper-bracket finalinde Vitality ve Heroic karşı karşıya geldi. Kazanan ekibin ESL One Cologne etkinliğinde yer alacağı karşılaşmadan Vitality ismini ESL One Cologne’e yazdırdı.


Vitality, ESL One Cologne Kapalı Elemeleri’nde Heroic’i devirerek turnuvaya katılma hakkı kazandı

Karşılaşmanın ilk haritası Heroic tarafından Mirage olarak belirlendi. T tarafında karşılaşmaya başlayan Danimarka ekibi Heroic, ilk yarıyı 9-6 önde tamamladı. Ve ikinci yarıya 6-0 seri ile başladı, ancak Vitality 6-0 ile karşılaşmaya tutunmaya çalışsa da Heroic 16-12 karşılaşmadan galip ayrılarak seride 1-0 öne geçti. Heroic’den friberg 24-16 K-D ve 1.39 reyting ile öne çıkan isim oldu.

İkinci harita seçimi ise Vitality’den Nuke olarak belirlendi. Karşılaşmaya 5-1 ile başlayan Heroic, aynı performansı genele yayamadı ve ilk yarıyı 8-7 geride tamamladı. İkinci yarı ise Vitality rakibine sadece 1 el vererek 16-8 ile seriye eşitliği getirdi. Vitality’den ZywOo, 24-13 K-D ve 1.60 reyting ile başarılı bir oyun sergiledi.

Üçüncü ve kader belirleyen karşılaşmada harita Overpass idi. Ve karşılaşmaya T tarafında başlayan Vitality yakaladığı seriler ile ilk yarıyı 10-5 önde kapattı. İkinci yarıda ise Heroic seriler yakaladı ancak rakibi Vitality son darbeyi vurarak ESL One Cologne 2019’a katılma hakkı kazandı. Son karşılaşmada ALEX 28-21 K-D ve 1.28 reyting ile öne çıkan isim oldu.

Karşılaşmanın MVP‘si ise Mathieu ‘ZywOo‘ Herbaut oldu. ZywOo, toplamda 68-50 K-D ve 1.23 reyting ile öne çıkan isim oldu. Almanya Köln’de düzenlenecek olan ESL One Cologne 2-7 Temmuz‘da düzenlenecek ve 300 bin dolar ödül havuzu olacak.

ESL One Cologne 2019’da yer alacak takımlar listesi:

  Astralis
 FaZe
 Natus Vincere
 fnatic
 Renegades
 mousesports
 Vitality
 Kuzey Amerika Elemeleri
 BIG
 MIBR
 NiP
 ENCE
United States NRG
 Davetiye #12
 Avrupa Elemeleri #2
 Asya Elemeleri

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER