Apex Legends

Ghost Gaming, Apex Legends espor takımı dağıldı

Apex Legends espor takımları teker teker dağılıyor…

Ghost Gaming, Apex Legends’ın espor sahnesinden ayrılıyor gibi görünüyor. Ghost Gaming oyuncusu peesh, attığı tweet ile birlikte Apex Legends espor takımının kapatılacağını açıkladı.


Christopher “Jay3” Pavloff, Chris Brown, Marshall Mohr ve peesh’ten oluşan kadro, Ghost Gaming’in kararıyla birlikte kapatılma kararı aldı. Takım, temsil edeceği yeni organizasyonlar arıyor.

Ghost Gaming, 1-2 tane Apex Legends turnuvasında boy göstermekle birlikte pek fazla başarı bulamayan takımlar arasında yer alıyor. Bugüne kadar genellikle ikinci veya üçüncü sırada yer aldılar. Oyunun popülerliğini yitimesiyle birlikte espor organizasyonları da azalmaya başladı ve takımların Apex Legends’a olan ilgisi düştü.

Apex Legends, milyonlarca oyuncuyu bir anda kazanırken aynı şekilde müthiş bir düşüş gösterdi. Son zamanlarda Twitch’te de büyük düşüş yaşayan Apex Legends’ın nasıl bir hamle yapacağı en büyük merak konusu. Çoğu oyuncu ve yayıncı, Fortnite ve PUBG gibi diğer battle royale oyunlarına tekrar dönüş sağladı.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER