Epic Games Store

Ubisoft, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint ile dengeleri değiştirebilir

Ubisoft tarafından kısa bir süre önce duyurulan Breakpoint, gerçekçiliği güçlendirilmiş yapay zeka ile bir araya getirecek. Oyun şimdiden ön sipariş olarak satışa çıktı bile.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft, yeni oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint ile oyun dünyasını kasıp kavurmaya hazırlanıyor. Askeri Simülasyon oyunlarına benzerlik gösteren Ghost Recon, çok fazla bilinmeyen Military Tactical Shooter oyun türüne ait. Ancak Ubisoft’un 4 Ekim’de piyasaya sürmeyi düşündüğü Breakpoint, bahsettiğimiz oyun türünün Battle Royale kadar popüler olmasına neden olabilecek potansiyelde.


Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint

Serinin yeni oyunu için Ubisoft, gerçekçiliği farklı boyutlara taşıyacak şekilde karakterlerin dayanıklılığını arazi ve doğrudan etkileşime göre değiştirdi. Karakterimiz hasar aldığı bölgeye göre farklı tepkiler verecek. Oyun içerisinde gizlenme ihtiyacı hissettiğimizde ise kendimizi çamurla kaplayarak, doğal bir kamuflaj elde edebileceğiz. Ayrıca PvP olarak oynarken ekstra yan görevlerle karşılaşırken, 3 takım arkadaşlarımızla farklı tarzlarda da oynanabilecek.

İlginizi Çekebilir: Ubisoft’dan Punisher Sürprizi

Son derece gerçekçi detayları olacak olan Breakpoint, Ghost Recon serisindeki diğer oyunlarda olduğu gibi oldukça iyi bir hikayeye sahip. Bir parçası olduğumuz askeri grup ile birlikte geçireceğimiz bir kazadan sonra kendimizi Aurora adasında bulacağız. Ayrıca bu hikayede mücadele edeceğimiz bir diğer grubun lideri ise kendisini Wildlands‘e son gelen genişleme paketinden hatırladığımız Punisher.

Oldukça büyük bir harita olan Aurora adasında, gelişmiş bir teknolojiyi elinde bulunduran The Wolves örgütüne karşı savaşmak zorundayız. Bir başka deyişle olabildiğince ‘try hard’ olmamız gerekiyor. Bununla birlikte bahsettiğimiz hikaye, sadece oyunun başlangıcı için geçerli. Her yıl oyuna 3 yeni hikaye eklemeyi düşünen Ubisoft,  Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’te olduğu gibi belirli aralıkla yeni etkinliklerin yanı sıra oyuna yeni teçhizatlar ekleyeceğini açıkladı.

Pre-order dönemi resmen başladı

4 Ekim’de PC, PS4 ve Xbox One platformlarında yayınlanacak olan Tom Clacy’s Ghost Recon: Breakpoint’e ön sipariş yapan oyuncular, oyunun erken erişim sürecine dahil olabilecek. Yeni oyununu yaptığı canlı yayın etkinliğinde duyuran Ubisoft, Steam platformu yerine Epic Games Store’da olacağını açıklamıştı.

İlgili Haber:Epic Games’in bölgesel fiyatlandırması yüzleri güldürecek

Epic Games Store ya da Ubisoft’un kendi platformu Uplay aracılığıyla ön sipariş verebileceğiniz oyunun fiyatları ise biraz fazla diyebiliriz; Standart Edition 309 TL.

İlginizi Çekebilir: PlayStation Store’daki oyunlar sınırlı süreliğine indirimde

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Sistem Gereksinimleri

Önerilen

  • İşlemci: Intel Core i7-6770 veya AMD Ryzen 7 1700
  • Bellek: 8 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1, Windows 10 64-bit
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX970/GTX 1060 veya AMD R9 290X /R9 390/RX480 (4GB VRAM)
  • Disk Alanı: 10 GB

1 Yorum

1 Yorum

  1. Hypnamed

    4 Ağustos 2019 at 04:18

    oyun güzele benziyor beta testine kaydoldum beğensem de alamayacağım ama en azından betada oyniyim azıcık 😀

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER