PUBG Mobile

PUBG Mobile 7. Sezon ne zaman başlayacak?

PUBG Mobile 7. Sezon ile birlikte yığınla kozmetik gelmesi beklenirken, Erangel haritasında yeni bir etkinlik, evcil hayvanlar gelebilir ve Rütbe sistemi değişebilir. Peki ya oyunun yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte detaylar!

PUBG Mobile 7. Sezon

Oyun deneyimi açısından gittikçe daha iyi duruma gelerek beklentileri karşılayan PUBG Mobile‘a yeni sezon geliyor. 15 Mayıs’ta tamamlanacak olan 6. Sezon için oyunun birinci yaş gününe özel olarak çeşitli yenilikler yapılmıştı. Yakında gelecek PUBG Mobile 7. Sezon ile oyuncuları heyecanlandıracak gelişmeler yaşanacak.


PUBG Mobile 7. Sezon ne zaman başlayacak?

PUBG Mobile’ın geliştiricileri Bluehole ve Tencent Games, yeni sezonda PUBG‘den bildiğimiz ve henüz mobil platformunda olmayan özellikler getirecek. 15 Mayıs’tan sonra devreye girecek v0.12.5 güncellemesi ile Royale Pass Sezon 7 start alacak.

17 Mayıs’a kadar başlaması beklenen PUBG Mobile 7. Sezon da oyuna eklenecek olan yeni kozmetikler gelmesi, zaten beklenen bir durumdu. Henüz 2 ay önce gelen 6. Sezon dahilinde 500 UC kazanan Elit Royale Pass sahipleri ise yeni sezon başladığında 600 UC kazanabilecek. Bu şekilde doğru harcama yapan oyuncular, gelecek sezon yapacakları yükseltmelerde para harcamak zorunda kalmayabilir.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile 0.12.5 Güncellemesi Yama Notları

Bir süre önce yeni sezon hakkında ayrıntıları sızdıran Mr. Ghost Gaming’e göre; oyuncuların uzun süredir beklediği Scorpion, nihayet PUBG Mobile’a gelecek.

Yeni bir özellik olarak Yardımcı Görüş geleceği iddia ediliyor. Yardımcı Görüş eklentisi, hem Kırmızı Lazer hem de 4x kullanmamıza olanak sağlayacak. Henüz yeni sezon hakkında resmi bir açıklama gelmedi, ancak 17 Mayıs ya da 18 Mayıs’ta v0.12.5 güncellemesi net bir şekilde devreye girecektir.

Ortaya çıkan sızıntılardan gördüğünüz üzere Erengel haritasındaki Askeri Üs bölgesini yansıtan yeni kozmetikler mevcut ve bölge için bir etkinlik olacağı anlamına gelebilir. Dikkat çeken bir diğer detay ise PUBG’nin rekabet halinde olduğu Fortnite‘tan hatırlayacağımız evcil hayvanlar da kozmetik olarak gelebilir.

Royale Pass yüzünden yeni sezon geldiğini düşünen çoğu oyuncu ve Rütbelerin kısmen sıfırlanmasından şikayetçi. Ancak oyuncu topluluğundan gelen katkılarla PUBG Mobile şimdiden çok fazla yol kat etmişe benziyor. Sızıntıların ortaya çıkardığı detayların arasında Rütbe sistemi hakkında bazı görseller yer alıyor. Muhtemelen 7. Sezon’dan sonra Rütbeler kısmen bile olsa sıfırlanmayacaktır.

Bize soracak olursanız, 7. Sezon ile birlikte oyuncular Royale Pass sistemini tamamen kabullenecektir. Hali hazırda her yeni güncelleme, oyunun oynanış deneyimini daha iyi bir yere getiriyor ve aslında sevindirici bir durum.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile’a Ramazan Giriş Etkinliği geldi

PUBG Mobile Royale Pass Sezon 7 ile ilgili yeni detaylardan haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER