CS: GO

Polonyalı veteran CS: GO oyuncusu FaZe Clan ile anlaştı

31 yaşındaki Polonyalı oyuncu, FaZe Clan ile birlikte kariyerinde yeni bir sayfa açtı.

Counter Strike: Global Offensive arenasının en güçlü takımlarından FaZe Clan, yeni transferini ve takım kaptanını duyurdu. 31 yaşındaki tecrübeli CS: GO oyuncusu Filip “NEO” Kubski transferi takımın resmi sosyal medya hesaplarından duyuruldu.


FaZe Clan’ın yeni takım kaptanı belli oldu: NEO

FaZe’in yeni oyun içi lideri rolünü üstlenecek oyuncu olan NEO, aynı zamanda takımın yeni kaptanı olacak. NEO, 2019 Ocak ayından beri takımda görev yapan AdreN’in yerini alacak. AdreN, görev aldığı beş aylık süre boyunca FaZe ile birlikte Blast Pro Series Miami’yi kazanmayı başarmıştı.

İlginizi çekebilir: BLAST Pro Series Madrid şampiyonu Astralis’i deviren ENCE!

Son günlerin formda oyuncusu Niko, Aralık ayından beri Finn “karrigan” Andersen’den boşalan oyun içi liderliği görevini üstleniyordu. 2 yıl boyunca FaZe için turnuvalarda mücadele eden karrigan’ın takımdan ayrılışından sonra takım içinde bu şekilde yapılanmaya giden Faze, yeni oyun içi liderini de bulmuş oldu. Takım olarak turnuvaların iyi takımları arasında yer alsalar bile düzeni oturtmakta güçlük çeken FaZe’in NEO transferiyle birlikte nasıl bir performans ortaya koyacağı ise merak konusu.

NEO için yeni bir başlangıç

2014 yılından beri virtus.pro için mücadele eden NEO, virtus.pro’nun CS: GO takımını kapattığını duyurduğundan beri herhangi bir organizasyonda yer almadı. 2019’un başından beri bir organizasyon için mücadele etmeyen 31 yaşındaki NEO’nun FaZe macerası, yeni bir başlangıç olarak görülüyor.

İlginizi çekebilir: Respawn, Apex Legends’ın düşüşe geçen otoritesini toparlamaya çalışıyor

Profesyonel CS: GO etkinliklerinde oyunun 1.6 sürümünden beri yer alan oyuncu, CS: GO’nun en tecrübeli oyuncuları listesinde başı çeken isimlerden. Başarılı bir geçmişe sahip olan oyuncu, ilk maçında eski takımı virtus.pro’ya karşı mücadele edecek. NEO ile birlikte daha da güçlenen FaZe’in performansını ilerleyen günlerde daha net bir şekilde göreceğiz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER