Espor Haber

100 Thieves, tecrübeli ormancı Amazing’in takıma katıldığını duyurdu

100T için yaz mevsiminde her şey çok Amazing olabilir.

100 Thieves Amazing

LCS 2019 Bahar Mevsimi’nde sonuncu olarak hayal kırıklığı yaşayan 100 Thieves’te değişim ormanda başladı. Huhi’nin takımdan ayrılmasından sonra önümüzdeki dönem Amazing olacak. Bahar Mevsimi öncesi aldığı yatırımların ardından kadrosuna takviyeler yapan 100T, Kuzey Amerika’daki en iyilerden olamamıştı. Ancak Yaz Mevsimi ile yeni bir başlangıç yapabilirler.


100 Thieves’in yeni ormancısı Amazing oldu. Daha önce TSM ile Kuzey Amerika tecrübesi yaşayan Maurice “Amazing” Stückenschneider, 5 yıl aradan sonra 100T için LCS’e döndü. Amazing’in bir önce ki durağı Avrupa ekiplerinden Schalke 04’tü.

Twitter’dan bir açıklama yapan 100 Thieves:

“LoL rekabetçi sahnesinde geçtiğimiz 7 boyunca Avrupa ve Kuzey Amerika tecrübesi yaşayan Amazing, iki kez de Dünya Şampiyonası’nda bulunmuştu. Deneyimli tecrübesini ve liderlik vasfını  takıma katmış olmaktan heyecan duyuyoruz.”

Daha önce Fnatic ile LEC’te şampiyonluk yaşamış oyunculardan olan Amazing’in kariyerinde Origen ve Copenhagen Wolves gibi popüler takımlar bulunuyor.

İlginizi Çekebilir: CLG’nin yeni üst koridor oyuncusu Ruin oldu

Bir dönem Riot Games’te çalışan Amazing, Schalke’nin Akedemi ekibi Schalke Evolution’da koçluk görevini üstlenmişti. Amazing’in iyi bir lider olduğu biliniyor.

100 Thieves’in LCS 2019 Yaz Mevsimi Kadrosu

Amazing transferini duyaran 100T, 2019 Yaz Mevsimi için ana rotasyon kadrosunu da açıkladı. Amazing’in katılması ile doğal olarak Andy “AnDa” Hoang’nın takımdan ayrıldığı ortaya çıktı.

  • Kim “Ssumday” Chan-ho – Üst Koridor
  • Maurice “Amazing” Stückenschneider – Ormancı
  • Max “Soligo” Soong – Orta Koridor
  • Bae “Bang” Jun-sik – Nişancı
  • Zaqueri “aphromoo” Black – Destek
  • Neil “pr0lly” Hammad – Koç

İlginizi Çekebilir: Yeni destek şampiyonu Yuumi nihayet vadiye indi

Kadrodaki sürpriz isim ise 100T Akademi oyuncusu Soligo oldu. Soligo’yu yeni dönemde LCS’te göreceğiz. Bahar Mevsimi’nde sadece 4 galibiyet elde eden 100T, taraftarlarını üzmüştü. 1 Haziran’da başlayacak olan Yaz Mevsimi için takımdan çok daha iyisi bekleniyor.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER