CS: GO

CS: GO’nun kaslı ağabeyi pashaBiceps, rekabetçi arenaya geri dönüyor

pashaBiceps, Polonya’nın genç oyuncularından oluşan Youngsters takımına dahil oldu.

Counter Strike: Global Offensive’in kaslı ağabeyi Jaroslaw “pashaBiceps” Jarzabkowski, rekabetçi arenaya geri dönüyor. Son profesyonel maçına virtus.pro ile Aralık ayında çıkmış deneyimli oyuncu Polonya’nın çaylak takımı Youngsters’a katıldı.


pashaBiceps ilk maçına çıktı

31 yaşındaki tecrübeli oyuncu, Youngsters ile birlikte ilk maçına çıktı bile. Youngsters ve pashaBiceps, UCC Summer Smash adlı turnuvada Epsilon’a karşı mücadele etti ancak karşılaşmadan mağlubiyet ile ayrıldı. Genç takım seriyi 2-0 kaybetmesine rağmen pashaBiceps gösterdiği performans ile takımının en iyi oyuncusuydu.

İlginizi çekebilir: Panky espor kariyerini sonlandırdığını duyurdu

Beş yıllık virtus.pro macerasından sonra 2019’un ilk yarısını dinlenerek geçiren pashaBiceps, gençlerden kurulu yeni bir takım ile içindeki rekabetçi ruhun hala kaybolmadığını gösterdi. En iyi oyuncu olarak görülmese de hemen hemen herkesin sempati duyduğu bir isim olmayı başaran pasha, deneyimlerini yeni gençlere aktarmak istiyor. Belki de Jarzabkowski ve genç kaslı oyuncuları ilerleyen dönemde daha büyük turnuvalarda izleme fırsatımız olacak.


Pazar günü Twitter hesabından takımıyla ilgili “Youngsters daha genç olacak” paylaşımı yapan Jarzabkowski, ilk takımıyla birlikte henüz galibiyetle tanışmasa bile gelecekten oldukça ümitli görünüyor. Youngsters henüz profesyonel bir kuruluşa bağlı değil. Takım ilerde yoluna sponsorluklar bularak devam edebilir ya da pashaBiceps elini taşın altına koyabilir; tüm ekip farklı takımlara da ayrılabilir.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER