Espor Haber

Galatasaray Espor ile yolları ayrılan Godbro’nun yeni takımı belli oldu

Godbro gelecek mevsim için Danimarka’nın Ventus Esports takımıyla anlaşmaya vardı.

Son mevsimi Galatasaray Espor ile geçiren Godbro, Yaz Mevsimi yeni takımıyla anlaştı. Godbro gelecek mevsimde Danimarka takımı Ventus Esports organizasyonu için mücadele edecek.


Godbro yeni takımıyla anlaştı

Geçtiğimiz mevsim kadrosunda bulunan tüm oyuncular ile yollarını ayıran Ventus Esports’ta değişim rüzgarları esiyor. Ventus Esports, gelecek mevsim için kurduğu takımın ilk oyuncusu olarak Şampiyonluk Ligi’nden tanıdığımız Godbro’yu duyurdu.

Galatasaray Espor ile başarılı bir sezonu geride bırakan Godbro, takımıyla birlikte mevsim yarı finaline kadar yükselmeyi başarmıştı. Bu sonuç taraftarları pek de memnun etmemişti ancak bu, Godbro ve Galatasaray Espor’un hedeflerini gerçekleştiremediği anlamına gelmediğini hatırlatmakta fayda var.

İlginizi çekebilir:  Panky espor kariyerini sonlandırdığını duyurdu

Gelecek mevsimin ilk transferi olan Godbro’yu duyurduktan üç saat sonra takımın nişancısı da belli oldu. 2017 yılında ÇİLEKLER ve P3P eSport takımlarında mücadele eden Victor “Reje” Etlar Eriksen, gelecek mevsim Ventus Esports’un nişancı rolünü üstlenecek. 20 yaşındaki genç nişancı, 2014 yılından beri profesyonel olarak rekabetçi arenada yer alıyor.

İlginizi çekebilir:  CS: GO’nun kaslı ağabeyi pashaBiceps, rekabetçi arenaya geri dönüyor

2012’den beri profesyonel olarak League of Legends oynayan Godbro, bugüne kadar 20’yi aşkın takımda boy gösterdi. Henüz konuşmak için erken ama, gelecek mevsim Godbro tekrardan Şampiyonluk Ligi’ne geri döner mi diye merak etmiyor da değiliz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER