PUBG Mobile

StarLadder, Türkiye’deki oyuncular için PUBG Mobile etkinliğini duyurdu

Tencent Games’in StarLadder ortaklığında düzenleyeceği OPPO R.T.K Series’in Türkiye Bölgesel Elemeleri için kayıtlar başladı. İşte detaylar!

Mobil platformundaki oyunların geleceğine ışık tutan Tencent Games, StarLadder ve OPPO’nun katkılarıyla yeni bir etkinlik gerçekleştirecek. StarLadder’ın açıkladığı detaylara göre; Rusya, Türkiye ve Kazakistan temsilcilerinin katılacağı R.T.K Serisi, PUBG Mobile‘ın en büyük espor organizasyonu için bir başlangıç olacak.


50.000$ ödül havuzu olan R.T.K Serisi’nin zaman içerisinde PUBG Mobile Cup‘a dönüştüğünü göreceğiz. Ancak bunun gerçekleşmesi için etkinliğe dahil olan ülkelerdeki temsilcilerin katılımı bekleniyor. Bunun için ise etkinlik öncesinde  Rusya, Türkiye ve Kazakistan’da online olarak Bölgesel Elemeler gerçekleşecek.

RTK Series için kayıtlar başladı

RTK Serisi için kayıtların başladığı geçtiğimiz günlerde StarLadder tarafından duyuruldu. Rusya ve Kazakistan’da olduğu gibi Türkiye’den 512 Takım için oldukça geniş bir slot mevcut ve kayıtlar 20 Mayıs 2019’a kadar devam edecek.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile 0.12.5 Güncellemesi Yama Notları

Kayıtların tamamlanmasından sonra Türkiye’deki Bölgesel Elemeler, 3 Haziran’da başlayacak. Ekip Yarışması’nda nasıl oynanacak karşılaşma sayısı açıklanmadı. Ancak ilk 512 Takım arasından 24 Takım, Kapalı Elemeler’e yükselecek ve RTK Series’te ülkemizi temsil edecek 12 Takım bu şekilde ortaya çıkacak.

RTK Series Turkey

  • Harita: Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi
  • Mod: Takımlı, TPP
  • Ödül Havuzu: 50.000$
  • Slot: 512 Takım

Bir süre önce isim değişikliğine giderek adını Istanbul Wild Cats olarak değiştiren köklü takımlardan HWA’nın PUBG Mobile ekibi organizasyona katıldığını duyurdu. Takımınızla RTK Series’te boy göstermek isterseniz buradan katılabilirsiniz.

İlgili Haber: İstanbul Wild Cats PUBG ve Fortnite takımlarını açıkladı

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER