PUBG Mobile

PUBG Mobile 0.12.5 Güncellemesi Yama Notları

Oyuncuların PUBG Mobile 7. Sezon için heyecanlı bekleyişi bugün sona erdi. Oyunun yeni güncellemesi Royale Pass hakkında yenilikleri kapsıyor, PUBG Mobile Royale Pass 7 ise yarın devreye girecek. İşte detaylar!

PUBG Mobile 7. Sezon için çeşitli yenilikleri barındıran güncelleme beklendiği gibi devreye girdi. 201.64 MB boyutunda olan PUBG Mobile 0.12.5 Güncellemesi’nde Royale Pass’ın yeni sezonu için Kolay Görev Lisansı özelliği yer alıyor.


Ortadoğu bölgesi için yeni bir sunucu açıldı, karakter sakalı ve paraşüt/uçuş izleri animasyonu geldi. Tam otomatik yeni tabanca Scoripon oyuna eklendi.

PUBG Mobile 0.12.5 Güncellemesi

Oyunun erişebilir olduğu bütün bölgelerde bugün devreye giren 201.64 MB gibi küçük sayılabilecek güncelleme 7. Sezon için geldi. Güncelleme hakkında detaylar.

Yeni Silah: Akrep

Bütün haritalarda kullanabilir olan Akrep (Scorpion), 9mm mermi ile çalışıyor. Diğer tabancalara göre daha fazla eklentisi olmasının yanı sıra hasar açısından da fark yaratmakta. Scorpion, tam otomatik çalışabilen bir makineli tabanca olarak, neredeyse G63C kadar etkili olan özelliklere sahip.

İlgili Haber: PUBG Mobile 7. Sezon ne zaman başlayacak?

PUBG Mobile 7. Sezon Yenilikleri

  • Yeni Royale Pass Sezonu için Kolay Görev Lisansı oyuna eklendi.
  • Karakter sakalı ve paraşüt/uçuş izleri için kaliteli animasyonlar oyuna eklendi.
  • Ortadoğu bölgesinde oynayan oyuncular için yeni bir sunucu açıldı.

Diğer İyileştirmeler

  • Abonelik özellikleri yeniden düzenlendi.
  • Dükkân için yeni kategoriler eklendi.
  • Kesintileri azaltmak için ses ayarlandı.

PUBG Mobile Güncelleme Nasıl Yapılır?

Güncellemeler, işletim sistemleri ve cihazdan cihaza farklar gösterecek şekilde yapılmakta. Genellikle Google Play ya da App Store aracılığı ile güncelleme yapılmakta. Ancak PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi oyun içinden indirilecek.

 

PUBG Mobile Royale Pass 7. Sezon hakkında haberlerden daha hızlı haberdar olmak için GGespor‘u sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER