Fortnite

Fortnite’a eklenen John Wick kostümü için yeni etkinlik gelecek

Epic Games’in bugün oyuna eklediği John Wick kostümüne ilgi oldukça fazla. John Wick’in Reaper’a karşı mücadele edeceği yeni etkinlikte ise oyuncular ödüllere boğulacak.

En popüler Battle Royale oyunlarından Fortnite‘a oyuncuları heyecanlandıracak kozmetikler eklenmeye devam ediyor. Beyaz Perde’nin sevilen karakterlerinden John Wick için 2,000 V-Papel değerinde yeni bir kostüm oyuna eklendi.


Aslına bakarsanız, Fortnite oyuncularının John Wick ile ilk tanışması olmayacak. Uzun süredir oyunda olan Reaper kostümü John Wick olarak nitelendiriliyordu. Ancak Epic Games Store‘un yeni oyunu John Wick Hex için esas adamımız Keanu Reeves ile anlaşmaya varılmasından sonra orijinal kostüm gelmiş oldu.

Henüz Battle Pass sahibi olmayan oyuncular, 2,800 V-Papel ödeyerek kostümün sahibi olabilecek. Ancak henüz değil. John Wick’in Efsanevi ve Suikast Paketi versiyonu bulunmakta. John Wick’in Balyoz Kazması ise 500 V-Papel değerinde.

Fortnite John Wick’in Başındaki Ödül

Geçtiğimiz günlerde 9. Sezon’un start aldığı Fortnite’a John Wick etkinliği gelecek. Oyunun Sınırlı Süreli Modlar kısmına değişmeli olarak yeni oyun  modları ekleyen Epic Games, John Wick’in Başındaki Ödül etkinliği hakkında detaylardan bahsetti.

Yüksek Masa’dan gelen emir ile John Wick’in başı yine belaya girecek ama bu kez Fortnite’ta. Henüz ufak bir tanıtım videosu yayınlandığı için teorik bir fikrimiz var. John Wick ve Reaper’ın karşı karşıya geleceği etkinlikte, envanterinde bu kostümlerden olan oyuncuları görebiliriz. Fortnite’ın diğer etkinliklerinde olduğu gibi yine birçok görev yaptıktan sonra ise Bonus Tecrübe Puanı, Altın Jeton sırt süsü, Tek Atış şemsiyesi ve Öcü kaplaması gibi ödüller kazanabilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER