Epic Games Store

Epic Games Store, “Epic Mega Sale” ile dev indirimlere başladı!

Epic Games Store ilk büyük indirimi ile karşımızda. 13 Haziran’a kadar sürecek olan “Epic Mega Sale” %75’e varan indirimlerle karşımızda. Detaylar ise haberimizde…

Epic Games Store ilk büyük indirimi ile karşımızda. 13 Haziran‘a kadar sürecek olan “Epic Mega Sale” %75‘e varan indirimlerle karşımıza çıkıyor.


Bu indirimlere ek olarak ise 79.99 TL üzerinde oyun alışverişlerinde 60 TL indirim olacak. Epic Games Store’da bulunan her oyun indirime dahil olacak ve ayrıca ön satışta olan oyunlar bile indirimli fiyatlarla bizlerle buluşuyor. Henüz ön satışta olan John Wick Hex, Control ve Observation gibi oyunlarda büyük indirimde. Ayrıca PlayStation’da büyük beğeni toplayan Detroit: Become Human ise  sadece 20 TL‘ye ön satışa sunulmuş durumda.

Ayrıca açıldığından beri 25 milyondan fazla oyun indirilen Epic Games Store, artık her hafta kullanıcılarına bir oyunu ücretsiz olarak sunacağını duyurdu. Bu haftanın ücretsiz oyunu ise Stories Untold olarak duyuruldu. Oyun 30 Mayıs‘a kadar ücretsiz olacak ve sonrasında ise 23 Mayıs- 30 Mayıs tarihleri arasında Rime ücretsiz olarak satışa sunulacak.

Epic Mega Sale’den yararlanmak isteyen herkesi fiyatları incelemek üzere buraya alıyoruz. Şimdiden keyifli oyunlar diyoruz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER