PUBG Mobile

PUBG Mobile Yoldaş nasıl alınır?

PUBG Mobile’ın evcil hayvan kozmetiği Şahin nerede bulunuyor? Ayrıntılar haberimizde!

PUBG Mobile‘a 7. Sezon için gelen 0.12.5 Güncellemesi ile oyuna yeni eklenen özellikleri duyurmuştuk. Kademeler sıfırlandı ve heyecan dolu bir sezon başladı. Bununla birlikte yeni sezonun hemen öncesinde sızdırılan detaylarda gerçekleşti. Geçen hafta yayınladığımız şu haberimizde oyuna evcil hayvan ekleneceğinden bahsetmiştik. Tahminimiz doğru çıktı ve PUBG Mobile’ın yeni kozmetiği bir Şahin.


Aslına bakarsanız Yoldaş özelliğinin bir parçası olduğu için Yoldaş Kuşu olarak adlandırmak daha mantıklı olabilir. Çünkü sadece bir evcil hayvan göremeyebiliriz. Yazımızda PUBG Mobile Yoldaş ile ilgili bir soru işaretlerini ortadan kaldıracağız!

PUBG Mobile Yoldaş nasıl alınır?

7. Sezon güncellemesini yapan oyunculardan Erangel haritasında 23 Mayıs’a kadar PUBG Mobile Şahin etkinliğine katılmaları istenmişti. Havai Fişek veya Renkli Yumurta’ya benzer şekilde Yoldaş bulmamız gerekecek. Öncelikle bir kuş yuvası bularak, yumurtaların içerisinden Şahin çıkmasını bekleyeceğiz.

PUBG Mobile Şahin, Novorepnoye Tepesi

Yoldaş kuşumuz çıktığında ise yerden bir eşya gibi kozmetiği toplamamız yeterli. Peki ya nerede bulunuyor bu kuş?

PUBG Mobile Şahin bulabileceğiniz lokasyonlar

Bildiğiniz üzere kuş familyası yüksek yerlere yuva kurmaktalar. GGespor olarak PUBG Mobile Yoldaş yuvalarının bulunduğu yerleri derledik.

PUBG Mobile Şahin yuvalarının olduğu lokasyonlar

  • Novorepnoye Tepesi
  • Pochinki Kilisesi
  • Mylta Power
  • Stalber

Erangel haritasında Şahin’e ulaşabileceğiniz en kolay bölge Sosnovka Adası’nda bulunan Novorepnoye Tepesi. Erangel’ın en yüksek bölgesi yumurtalar için oldukça güvenli. Yuvayı bularak ‘Kuluckala’ demeniz yeterli.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile askeri üs hakkında detaylar

Novorepnoye Tepesi

PUBG Mobile ile ilgili haberlerden hızlı haberdar olmak için GGespor‘u sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER