PUBG Mobile

PUBG Mobile Godzilla için ilk fragman yayınlandı

Tencent Games ve Godzilla 2’nin yapımcıları ortaklığında gelecek etkinlik için geri sayım başladı.

Bir süredir PUBG Mobile‘da oyuncuların Miramar haritasında karşılaştığı figürler ve Mavi Godzilla Tişörtü’nün gizemi çözülüyor. Tencent’in yeni Hollywood filmi Godzilla 2: Canavarlar Kralı ile işbirliğini duyurmasının ardından oyuna yeni bir etkinliğin ekleneceği konuşuluyordu. PUBG Mobile Godzilla etkinliği kesinleşti.


Miramar da duvarlara boyanmış Godzilla görselleri merak konusuna dönüşmüştü. Paylaşılan fragman videosu, PUBG Mobile’a yeni bir etkinlik geleceğini doğruladı. Godzilla 2’nin vizyonda olduğunu anımsatmak amaçlı bir geçit töreni şeklinde nitelendirilen etkinliğe özel olarak oyuna yepyeni kozmetikler eklenecek.

PUBG Mobile Godzilla etkinliği için yayınlanan fragmandan bir enstantane

Bundan tam olarak 1 ay kadar önce paylaştığımız şu haberde, etkinliğin sadece Japonya’ya özel olacağının iddia edilmesinden bahsetmiştik. Ayrıca etkinliğin Erangel haritasında olacağı iddia ediliyordu ama fragmanda Miramar haritasını görmekteyiz. Bununla birlikte etkinlikte Godzilla’nın kendisi olmayabilir.

PUBG Mobile Godzilla

Fragmandan anladığımız kadarı ile PUBG Mobile’ın yeni etkinliğinde oyuncuların Yakın Dövüş silahlarını kullanarak, devasa canavarlarla mücadelesini görebiliriz. Etkinliğin oyuna ekleneceği tarih ise 31 Mayıs 2019 yani Godzilla 2’nin vizyona girmesinin hemen ardından oyuncuların beğenisine sunulmuş olacak.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER