Espor Haber

Galatasaray Espor’un yeni üst koridor oyuncusu Ragner oldu

Önce GBM, şimdi de Ragner! Galatasaray transfer bombalarını patlatmaya devam ediyor.

VFŞL 2019 Yaz Mevsimi için kadrosunu yenilemeye devam eden Galatasaray, Dark Passage’dan Ragner ile anlaştı. Kış Mevsimi’nde En Çok Gelişen Oyuncu seçilen Onurcan “Ragner” Aslan’ın sarı-kırmızılı ekipte kilit rol oynaması bekleniyor.


Galatasaray’ın yeni üst koridor oyuncusu Ragner

Geçen dönem Çeyrek Final oynama başarısı gösteren kadrosundan 4 oyuncu ile yollarını ayıran Galatasaray Espor, daha iddialı bir takım oluşturmak istiyor. VFŞL’nin tecrübeli orta koridor oyuncusu GBM ve genç ormancı BalKhan ile kadrosunu güçlendiren Galatasaray’ın üst koridorunda Ragner olacak.

18 yaşındaki başarılı üst koridor oyuncusu Ragner, profesyonel oyunculuğa Bursaspor Espor’da başlamıştı. VFŞL 2019 Kış Mevsimi’nin hemen öncesinde katıldığı Dark Passage’da %71 skor katkısı yaparak etkileyici bir performans sergiledi. DP’nin Mevsim Finalleri yarışına katılmak için Beşiktaş’la oynadığı tiebreak maçta Ragner’in performansı hafızlara kazınacak cinstendi.

İlginizi Çekebilir: VFŞL 2019 Kış Mevsimi Mevsim Ödülleri sonuçlandı

Yeni transferini Twitter’dan duyuran Galatasaray Espor, yaptığı paylaşımda Ragner’den “Türk Esporu’nun Yıldızı” olarak bahsetti. Paylaşım kısa süre içerisinde sarı-kırmızılı taraftarlar tarafından yoğun ilgi ile karşılaştı.

Galatasaray Espor Kadrosu

  • Onurcan “Ragner” Aslan – Üst Koridor
  • Choi “BalKhan” Hyun-jin – Ormancı
  • Lee “GBM” Chang-seok – Orta Koridor
  • Gökhan “Madness” Uçar – Nişancı
  • ? – Destek
  • Jake  “Mora” Hammond – Koç

Galatasaray’ın VFŞL 2019 Yaz Mevsimi için ana rotasyonda destek oyuncusu eksikliği bulunuyor. Takıma katılan yeni oyuncular ile birlikte şimdiden yeni dönemde sarı-kırmızıların iddialı bir takım olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Galatasaray Espor yeni ormancısını duyurdu

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER