Oyun Haber

İddiaya göre Ghost of Tsushima 2020’nin ilk yarısında bizlerle

Hakkında çok fazla bilgi olmayan samuray oyunu Ghost of Tsushima’nın 2020’nin ilk yarısında piyasada olacağı iddiası ortaya atıldı.

Ghost Of Tsushima'dan bir görüntü

PlayStation 4‘e özel üretilecek oyunlardan birisi olan Ghost Of Tsushima bir çok oyuncu tarafından bekleniyor. Çıkış tarihi merakla beklenen oyun hakkında birkaç dedikodu dönmeye başladı. Söylentilere göre Ghost Of Tsushima, 2020’nin ilk yarısında piyasada yerini alacak.


İlginizi Çekebilir : League of Legends mobile versiyonunun çalışmaları başladı

Ghost Of Tsushima hakkında ne biliyoruz?

Dürüst olmak gerekirse Ghost Of Tsushima hakkında fazla bir şey bilmiyoruz. Yani yakında çıkabileceğine dair bir olgu yok. Kotaku editörü Jason Schreier’a göre oyun, 2020’nin ilk yarısında The Last of Us Part II ile birlikte çıkacak. Oyun bir samuray oyunu olarak görünüyor.

Ghost Of Tsushima tahminlere göre PlayStation 5 için de geliştiriliyor. Ayrıca diğer bir iddiaya göre Playstation 5’in 2020 yılının sonlarına doğru çıkacağını düşünürsek Ghost Of Tsushima’nın 2020’nin ilk yarısında çıkma ihtimalini artıyor. Fakat bizim düşüncemiz güçlü kaynaklara sahip olduğu söylenen Kokutu editörü Jason Schreier’ın iddiası gerçek olacağı yönünde. Tabiki bunlar söylentiden ibaret hep birlikte takip edip göreceğiz.

İlginiz çekebilir: Bir Rockstar çalışanı GTA 6’nın nerede geçeceğini sızdırdı!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER