Apex Legends

Apex Legends yeni karakter Wattson ile alakalı ilk video yayımlandı

Apex Legends, resmi Instagram hesabından yeni karakteri Wattson ile ilgili 2 saniyelik bir video yayınladı.

Apex Legends resmi Instagram hesabından atılan son gönderi, EA’nın yeni etkinliğiyle alakalı bilgiler vermesinin yanı sıra, yeni karakter Wattson ile ilgili ipuçları içeriyordu.


Apex Legends yeni karakter Wattson

Bu kısa videolu gönderi EA Play etkinliğine nasıl katılınabileceği ve izlenebileceğiyle alakalı bilgi içeriyordu. Fakat, videonun bitişinde iki saniyelik önemli bir an var: Wattson. Videonun sonunda iki elinin ortasında bir elektriklenme olan bir karakter görüyoruz. Karakter aynı zamanda turuncu renkte şişme bir mont giyiyor. Ellerinin arasındaki elektriklenme de karakterin bir çarpma yeteneğinin olduğuna işaret olabilir.

Bundan önce Apex Legends’a gelecek yeni karaktere dair bazı sızdırmalar ve söylentiler vardı. Wattson ise bu söylentilerden sadece biriydi ve videodaki elektriklenme efektine bakarsak, bu videoda gördüğümüz de kendisi. Fakat, yine de bu karakterin tam olarak kim olduğunu öğrenmek için birkaç gün beklememiz gerekecek.

8 Haziran Cumartesi günü bu karakter hakkında daha çok bilgiye sahip olacağız. E3 2019 ve EA Play etkinliklerinin başlamak üzere olduğunu düşünecek olursak, Apex Legends’ın ikinci sezonuna dair birçok yeni haber bizleri bekliyor diyebiliriz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER