CS: GO

ECS 7. Sezon Finalleri’nde ilk finalist FURIA oldu

ECS 7. Sezon Finalleri’nde ilk finalist North’u deviren FURIA oldu

Brezilya ekibi FURIA yarı finallerin ilk karşılaşmasından North‘u devirerek büyük finale ismini yazdıran ilk ekip olmayı başardı.


İlgili haber: ECS 7. Sezon Finalleri’nde yarı finalistler belli oldu

Yarı finallerin ilk karşılaşmasından ilk harita seçimi FURIA tarafından Inferno olarak belirlendi. CT tarafından etkili başlangıç yapan FURIA skoru 7-0‘a taşıdı. Ardından isre ilk yarıyı 10-5 önde kapatmayı bildi. İkinci yarı North skora eşitliği (11-11) getirse de, FURIA karşılaşmanın sonunda yakaladığı 5 turluk seri ile 16-11 karşılaşmadan galibiyet ile ayrıldı. FURIA’da önce çıkan isim KSCERATO oldu. KSCERATO 25-11 K-D ve 1.46 reyting ile takımının galibiyetinde büyük rol oynadı.

İkinci harita seçimi ise North tarafından Overpass olarak belirlendi. Karşılıklı seriler ile geçen ilk yarıyı FURIA 9-6 önde tamamladı. İkinci yarı ise inanılmaz bir çekişmeye sahne oldu. Ancak karşılaşmanın sonunda North beraberliği yakalayarak karşılaşmayı uzatmaya taşıdı. Ancak uzatmada FURIA 7-5 ile toplamda ise 22-20 ile galibiyeti söktü, aldı. Böylelikle FURIA 2-0 kazanarak ismini büyük finale yazdıran ilk takım oldu. FURIA’da arT, 41-28 K-D ve 1.44 reyting ile galibiyetin mimarı oldu.

ECS 7. Sezon Finalleri’nde ikinci yarı final NRG ve Vitality arasında oynanacak

ECS 7. Sezon Finalleri’nde şu sıralarda NRG ve Vitality arasında oynanan diğer yarı finalin galibi ile FURIA yarın büyük finalde şampiyonluk için karşı karşıya gelecek. Şampiyon olan takım evine 225 bin dolar ile dönecek iken finalist ekip ise 100 bin doları ile evine geri dönecek.

İlginizi çekebilir: DreamHack Open Summer 2019 grupları belli oldu

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER