CS: GO

ECS 7. Sezon Finalleri’nde ikinci finalist Vitality oldu

ECS 7. Sezon Finalleri ikinci yarı final karşılaşmasından galip ayrılan Vitality, büyük finalde FURIA’nın rakibi oldu./

ECS 7. Sezon Finalleri yarı finalinde gelecek ikinci finalisti belirleyen karşılaşmadan Vitality, NRG‘ye karşı 2-0 galibiyet ile ayrılmayı bildi. Bu sonuçla ismini finale yazdıran FURIA‘nın büyük finaldeki rakibi olmayı başardı.


İlgili haber: ECS 7. Sezon Finalleri’nde ilk finalist FURIA oldu

Vitality, NRG’yi yenerek ECS 7. Sezon Finalleri’nde büyük finale yürüdü

ECS 7. Sezon Finalleri yarı final ikinci karşılaşmasında ilk harita seçimi Vitality’den Overpass olarak belirlendi. T tarafında karşılaşmaya başlayan NRG yakaladığı 6-0 seri ile ilk yarıyı 10-5 önde kapatmayı başardı. Ancak ikinci yarı hızlı başlayan taraf Vitality oldu. Vitality ikinci yarının başında yakaladığı 8-1 seri ile 13-11 öne geçti. Ancak karşılaşma 15-15 tamamlanarak uzatmaya gitti. Uzatmada ise Vitality rakibine hiç skor şansı vermedi ve karşılaşmayı 19-15 kazanarak seride 1-0 öne geçti. Vitality adına öne çıkan isim 36-20 K-D ve 1.72 reyting ile ZywOo oldu.

İkinci harita seçimi ise NRG’den Mirage olarak belirlendi. NRG, T tarafında başladığı karşılaşmanın ilk yarısını 9-6 geride tamamladı ve ikinci yarıda da rakibine sadece bir tur karşılık verebildi. Böylelikle Vitality karşılaşmayı 16-7 kazanarak seride 2-0 öne geçti ve adını büyük finale yazdıran ikinci takım oldu. Vitality cephesinde ilk karşılaşmadaki gibi ZywOo yine öne çıktı. ZywOo, 26-12 K-D ve 1.74 reyting ile takımının en etkili silahı oldu.

İlginizi çekebilir: DreamHack Open Summer 2019 grupları belli oldu

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER