Apex Legends

Apex Legends Sezon 2 Savaş Bileti hakkında bilinen her şey

Apex Legends’ta ilk sezonun sonu yaklaşmışken, ikinci sezonun Savaş Bileti ile alakalı bilgiler de gelmeye başladı.

Apex Legends’ın ilk sezonu sona ermek üzere. Açık konuşmak gerekirse, ilk sezon olmasına rağmen, pek de ilgi çekici bir sezon değildi ve Savaş Bileti içerikleri de pek tatmin edici seviyede değildi. Fakat şimdi, Apex Legends Sezon 2 kapıyı çalıyor ve yeni Savaş Bileti, ilkine göre, oldukça ilerleme kat etmiş gibi.


Daha fazla efsanevi silah kostümü

Apex Legends’ın ilk Savaş Biletinde yalnızca bir adet efsanevi silah kostümü bulunuyordu. Bu durum, birçok oyuncu için büyük bir hayal kırıklığıydı, lakin ikinci sezonun Savaş Bileti birçok efsanevi kostümü içinde barındırıyor. Kostümlerin neler olduğu hakkında bir bilgimiz yok, fakat eminiz ki öncekilere kıyasla daha gelişmiş özelliklere sahipler.

Silah kostümleri aşama aşama elde edilebilecek. İlki 1. seviyede, Savaş Biletini satın aldığınızda geliyor. İkinci ise 25. seviyede, üçüncüsü 50. seviye, dördüncüsü 75. seviye ve beşinci ve altıncı 100. seviyede açılıyor. Buna ek olarak, 110. seviyeye ulaşan oyunculara özel olarak, 100. seviyede verilen kostümlerden birinin daha da gelişmiş hali hediye edilecek.

Yeni kozmetik eşyalar

Yalnızca Badge ve Stat-trackerlar ile dolu olan birinci sezon Savaş Bileti birçok oyuncuyu sinir etti. Bu sefer, badge ve stat-trackerlar Savaş Bileti içerikleri arasında yer almıyor. Sezona özel bir badge yine olacak, fakat bu badge zamanla -siz seviye atladıkça- gelişecek.

Sayısız badge ve stat-trackerların yerini alacak olan yeni içerik henüz bilinmiyor.

Günlük/haftalık görevler

Fortnite: Battle Royale gibi, sezon 2 süresince Savaş Bileti seviyenizi arttırmanıza yardım olacak günlük ve haftalık görevler de oyuna geliyor. Eğer sezona geç başlarsanız veya bazı haftaları kaçırırsanız da üzülmeyin, zira bu görevleri sonradan da yapabiliyorsunuz.

Daha hızlı seviye atlama

Yeni görev sistemi seviye atlama konusunda oyuncuların zamanından tasarruf etmesini sağlayacak. Bu demek oluyor ki, günlük yalnızca birkaç saat oyunu oynayabilen oyuncular dahi, seviye atlamakta sıkıntı çekmeyecekler.

Efsanevi kostüm için Crafting Metal kazanmak

Artık istediğiniz efsanevi kostümü yaratabilmek için yeterli miktarda Crafting Metal kazanabileceksiniz (1.200). Eğer peşinde olduğunuz spesifik bir kostüm varsa, sezon 2 süresince onu alma şansınız olacak. Fakat, bu özellik bir bedel ile geliyor. Artık Replikler Savaş Bileti içerisinde yer almayacak.

Savaş Bileti fiyatı

Sezon 1 gibi, Sezon 2 Savaş Bileti 950 Apex Coins değerinde olacak. Eğer birinci sezonda Savaş Biletinizi son seviyeye getirdiyseniz, ikinci sezonun Savaş Biletini para vermeden bile alabilecek sayıda Apex Coin’iniz var demektir. Eğer yeterli Apex Coin’e sahip değilseniz, Savaş Biletini oyun içi marketten 10 dolara satın alabilirsiniz.

Yeni Efsane

Apex Legends’ın en yeni karakteri olan Wattson, Sezon 2 Savaş Bileti ile beraber oyuna gelecek ve oynanabilir durumda olacak. Wattson, elektriksel güçlerini kullanarak düşmanlarını yanıltmayı amaçlayan ve etrafında savunma amaçlı yapılar oluşturabilen bir karakter. Ofansif olarak oynamaktansa, Wattson, olduğu yerde avını bekleyen sabırlı bir katil.

Sezon 2 başlama tarihi

Apex Legends Sezon 2, 2 Temmuz Salı günü başlayacak.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER