Diğer

Benefit, GIRLGAMER Sydney Festivali’ne sponsor olarak espora giriş yaptı

Geçen yıl başka bir kozmetik markası olan Sephora espora yatırım yaptığını duyurmuştu. Bu yıl da kozmetik dünyasının önemli markalarından olan Benefit, GIRLGAMER Sydney Festivali’ne sponsor olarak espora giriş yaptı.

Benefit Kozmetik, GIRLGAMER Sydney Festival’ine sponsor oldu. Bu iş birliği, Benefit Kozmetik’in esporla ilgili ilk girişimi oldu. Sephora da geçen sene benzer bir şekilde Portekiz’deki GIRLGAMER Espor Festival’ine sponsor olarak espor dünyasına giriş yapmıştı.


Benefit, GIRLGAMER Sydney Festivali’ne sponsor oldu

GIRLGAMER Sydney Festivali bugün itibariyle başladı, yarın da devam edecek. Festival programı, Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), Overwatch ve Super Smash Bros turnuvaları, paneller, cosplay yarışmaları gibi aktivitelerden oluşuyor.

Spesifik marka hareketleri henüz kesinleşmemiş olsa da, GIRLGAMER Espor Festival’inden bir yetkili the Esports Observer’a Benefit Kozmetik imzalı ürün tanıtımlarının iş birliğinin muhakkak bir parçası söyledi.

O zamana kadar, Benefit Kozmetik ve GIRLGAMER iş birliği Sydney Festivali ile sınırlı kalacak. Ancak, başka bölgesel final maçlarına da dahil olmak an itibariyle Benefit Kozmetik tarafından değerlendiriliyormuş.

GIRLGAMER Espor Festivali, üçüncü yılında, dünya çapında bölgesel etkinliklere ev sahipliği yapacak; Avustralya, Güney Kore, İspanya, Brezilya bunlardan bazıları. Takımlar CS:GO ve League of Legends oyunlarında mücadele edecekler, galip gelense Dubai’deki Dünya Finalleri’ne katılma şansı yakalayacak.

Espor yarışına ek olarak, the GIRLGAMER Espor Festivali Dünya Finalleri bir iş konferansı düzenleyecek. Katılımcılar uluslararası endüstri liderlerinin konuşmalarına, panellerine katılmakla beraber profesyonel oyuncularla tanışma şansına da sahip olabilecek. Endüstrideki kadınları onurlandırmak adına düzenlenecek ödül töreni seremonisi ise programın en önemli kısmı olarak değerlendirilebilir.

GIRLGAMER Espor Festivali’nin iş birliği yöneticisi Andreia Conceição, “GIRLGAMER ile hedefimiz kadın oyuncuları en iyi şekilde mücadele etmeleri için desteklemek” açıklamasıyla tüm bu etkinliklerin ve iş birliğinin nihai amacını ortaya koymuş oldu. “Geçmişten bugüne kadınları desteklemek ve güçlendirmek için yaptıkları düşünülünce, Benefit gibi bir markayla iş birliği yapmak müthiş bir ayrıcalık. Vizyonumuzu bu denli tutkuyla paylaşan bir partnerimiz olduğu için çok heyecanlıyız, onlarla çalışmak için sabırsızlanıyoruz,” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: esportsobserver

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER