Apex Legends

Twitch yayıncısı Apex Legends hilesi kullanırken yakalandı

Bir Twitch yayıncısı, yaptığı yayın sırasında Apex Legends hilesi kullanırken yakalandı.

4 Şubat tarihinde piyasaya sürülen ve bir anda popüler olan Apex Legends, son gelen güncellemelerle birlikte yavaş yavaş kendine gelmeye başladı. İlk ayında 50 milyon oyuncu sayısına ulaşarak rekor kıran Apex Legends, daha sonraları büyük bir düşüş yaşamıştı.


Bununla birlikte Respawn Entertainment, Apex Legends hileleri konusunda ciddi bir sorunlar karşı karşıya kaldı. 350 binden fazla oyuncuyu Apex Legends hilesi kullandıkları için banlayan Respawn, hile karşıtı sistemini geliştirmeye devam etti. Ancak hile karşıtı sistemini geliştirmesine rağmen oyuncular hala rakiplerine karşı haksız avantaj elde etmenin yollarını bulmaya devam ediyor.

İlginizi çekebilir: Apex Legends Sezon 2 Savaş Bileti hakkında bilinen her şey

Bugün yaptığı canlı yayın sırasında Apex Legends hilesi kullanan EricTheUready, kendi kendini ele vermiş oldu. Oyun başladığı sırada klavyeden muhtemelen komutlar giren yayıncı, ardından kendini komik bir şekilde ele verdi.

Duvar arkasındaki rakiplerini rahatlıkla gören yayıncı, hile sayesinde onları rahatlıkla avlamayı başarıyor. Hile kullandığı yayın sırasında açıkca belli olan yayıncı, VOD’unu silmek zorunda kalacağını itiraf etti. Onu izleyenler ve Reddit kullanıcıları, Apex Legends hilesi kullanan yayıncıyı report edeceğini bildirdi.

Son zamanlarda başka bir Apex Legends yayıncısı bjerrehusdk, aynı şekilde bu tür suçlamalara maruz kalmıştı ve Twitch kanalı askıya alınmıştı. Bu tür hile kullanımlarının askıya alınma sebebi olup olmadığı henüz bilinmiyor ancak durum böyleyse yakın zamanda EricTheUnready’in de hesabı askıya alınacaktır.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER