CS: GO

ex-Space Soldiers’tan tanıdık isimlerin de yer aldığı Turkey5 kadrosunu duyurdu

ex-Space Soldiers organizasyonunda mücadele etmiş üç isimi bünyesinde barındıran yeni Türk CS: GO organizasyonu Turkey5’in yeni takım kadrosu açıklandı.

ex-Space Soldiers organizasyonunun dağılmasının ardından beklenen açıklama sonunda geldi. Kadrosunda ex-Space Soldiers oyuncularından tanıdığımız isimlerinde yer aldığı yeni CS: GO organizasyonu Turkey5’in kadrosu duyuruldu.


Turkey5 kadrosu açıklandı

Takım menejeri Canpolat “hardstyle“” Yıldıran, ex-Space Soldiers organizasyonundan Engin “ngiN” Kor, Ahmet “paz” Karahoca’nın yanında, yine kısa bir dönem takımda bulunmuş Ömer “imoRR” Karataş’ın yanına üç az tanınmış oyuncu ekleyerek Turkey5 organizasyonunu resmen hayata geçirdi.

ngin, paz ve imoRR’un yanında duyurulan isimler Beyazıt “beyAz” Körpe ve Eneshan “eneshan” Tez oldu. Takımın yedek pozisyonunda Anil “FURIOUSS” Bozdogan bulunuyor. Organizasyon ilerleyen günlerde yeni logosu için bir anket yapacağını da duyurdu. Turkey5’in duyurusunun tam hali ise şu şekilde;

“Biliyorsunuz yeniden yapilanma karari aldik ve hep birlikte bu surece sifirdan basliyoruz. Bu karari biz aslinda tek basimiza degil sizlerle birlikte verdik. Bizim basarma istegimiz kisa surede sizin buyuk desteginize donustu ve bu sinerji bizi hep birlikte daha da guclendirecek ve biz buna yurekten inaniyoruz.

Oncelikle bilmenizi isteriz ki yeni bir yuva bulana kadar Turkey5 (TR5) ismiyle devam edecegiz. Sizlerden gelen yogun talepten dolayi ve sadece sizin icin bu isme uygun hep birlikte bir logo sececegiz. Bununla ilgili ilerleyen gunlerde ayri bir duyurumuz olacak size.”

Turkey5 takım kadrosu

 Ahmet paz Karahoca
 Engin ngiN Kor
 Ömer imoRR Karataş
 Beyazıt beyAz Körpe
 Eneshan eneshan Tez

 Anil “FURIOUSS” Bozdogan (yedek)

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER