E3 2019

Chivalry 2 duyuruldu, oyun 2020’de Epic Games Store’a gelecek

Chivalry: Medieval Warfare oyununun devamı olan Chivalry 2’nin 2020 yılında Epic Games Store’a geleceği duyuruldu.

Torn Banner Studios ve Tripwire Interactive, Chivalry: Medieval Warfare oyununun devam oyunu olan Chivalry 2 oyununu duyurdu.


Chivalry 2, daha önceki orta çağ savaş oyunu Chivalry’e göre birçok yeni element ile geliyor. Geliştiriciler oyuncu sayısını iki katına çıkardı, artık tek bir oyunda 64 oyuncu mücadele edebilecek. Fakat, bütün bunların dışında, geliştiriciler oyuna ekledikleri atların oyunun en büyük değişikliği olduğunu iddia ediyor.

Oyuncular artık Chivalry 2’nin savaş alanında at sürebilecek ve rakiplerini çok daha hızlı kılıçtan geçirebilecek. Geliştirici ekip, atları oyuna ekleyerek Game of Thrones’un Battle of the Bastards bölümündeki hissi vermeye çalıştıklarını söylüyor. Atların eklenmesiyle ve oyunun artık daha da çok yer kaplamasıyla birlikte, oyun artık daha büyük bir orta çağ savaşını oyuncuların huzuruna sunuyor.

Chivalry 2, 2020 yılında Epic Store’a geliyor. Steam ve Epic Store arasındaki rekabet bu kadar kızışmışken bu oldukça önemli bir gelişme. Torn Banner ve Tripwire Interactive yaptıkları açıklamada, oyunun 12 ay boyunca Epic Games Store bünyesinde kalacağını belirtti.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER