E3 2019

Final Fantasy 7 Remake sevenleri için Mart 2020’de geliyor

Uzun zamandır beklenen Final Fantasy 7 Remake’in çıkış tarihi belli oldu.

Square Enix, pazar günü E3 2019‘da düzenlenen basın konferansında hayranlarına müjdeyi verdi ve söylentileri onayladı. Uzun süredir beklenen Final Fantasy 7 Remake oyununun PlayStation 4 için çıkış tarihi belli oldu: 3 Mart, 2020.


Final Fantasy 7 Remake’in çıkış tarihi Los Angeles’ta olan Final Fantasy konserinde, oyunun yönetmeni Tetsuya Nomura tarafından açıklanmıştı. Nomura, Square Enix’in 10 Haziran Pazar günü E3 2019’da daha detaylı açıklamalar yapacağını belirtmişti.

FF7 Remake’in fragmanı oldukça kısa ve daha önceki fragmanlarda gördüğümüz karakterleri ve lokasyonları içeriyor. Fakat, yeni fragman oyuna çok daha yakın bir bakış atmamızı sağlıyor. Bununla beraber, Square Enix, muhalif Sephiroth’un alevler içinde olan Midgar’ın önünde olduğu bir kareyi de paylaştı.

E3 2019’dan Daha Fazla Haber İçin Tıklayınız

Final Fantasy 7 resmi olarak 2015’te Sony’nin E3 basın konferansında duyurulmuştu. O günden bu yana, Square Enix, oyunun geliştirici ekibini değiştirdiğini duyurması dışında tamamiyle sessiz kaldı. Tetsuya Nomura’nın bugün söylediğine göre, oyunun ilk duyurusu zaten çok erken yapılmıştı. Fakat, bunca alınan bilgiye göre zannediyoruz ki mutlu son yakın.

Final Fantasy 7 Remake oyununun çıkışı bölüm bölüm planlanmış, yani oyunun tamamı elimize gelene kadar bir süre sınırlı içerikle idare edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Cyberpunk 2077 çıkış tarihi belli oldu. Keanu Reeves’li fragman da cabası!

 

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER