League of Legends

Riot Games, League of Legends’a yeni oyun modu ekliyor: Taktik Savaşları

Riot Games, Dota Auto Chess benzeri yeni oyun modu olan Taktik Savaşları’nı duyurdu.

Riot Games, son dönemde popüler olan otomatik savaş türüne adım atıyor. Taktik Savaşları adını verdiği yeni oyun modu, Dota Auto Chess’in neredeyse aynısı diyebiliriz. Taktik Savaşları’nın gelecek yamalarda oyuna dahil edilmesi bekleniyor.


Taktik Savaşları

Yeni League of Legends oyun modu toplamda sekiz oyuncudan oluşacak, her bir oyuncu yedi rakibe karşı mücadele edecek ve sona kalan oyuncu olmaya çalışacak. Oyuncular en iyi şampiyon kombinasyonunu oluşturarak, onları eşyalarla güçlendirerek galip gelmek için uğraşacaklar.

Dota 2 varyantı Auto Chess’i oynamış ya da aşina olanlar Taktik Savaşları’nda çok da zorlanmayacaktır. Riot iletişim lideri Ryan “Cactopus” Rigney’e göre Auto Chess Taktik Savaşları üzerinde önemli bir etkiye sahip.

Taktik Savaşları ürün yöneticisi Richard Henkel “Oyuncularımıza ve hayranlarımıza ciddi özverilerde bulunmaya inanıyoruz, oyunu her iki haftada bir güncellemekten sezon etkinlikleri ve oyun modları yaratmaya kadar her detayı düşünüyoruz,” diyerek işlerine verdikleri önemi dile getirdi. Ve şu şekilde devam etti: “Oyuncular otomatik savaş türüne olan yoğun ilgilerini açıkça ifade ettiler, biz de umuyoruz ki League of Legends hayranları oyunun imza stilinin bu yeni mod ile hayat bulmasını da heyecanla karşılarlar.”

Minik Efsaneler

Oyuncular, Taktik Savaşları’nda Minik Efsaneler’i satın alma şansına da sahip olacak. Minik Efsaneler, oyuncuların oyundaki suretleri olacak. Bu yeni kişiselleştirme seçeneğiyle, Minik Efsaneler aracılığıyla rakiplerinize hava atabilecek, dans edebilecek, hareketler sergileyebilecek ve ifadeler kullanabileceksiniz.

Fotoğraf: League of Legends

İlk birkaç oyundan sonra ilk Minik Efsane’yi açmak mümkün, diğerlerini ise mağazadan 750 RP karşılığında temin edebilirsiniz. Başta seçenekler altıyla sınırlı kalırken her yeni yamada farklı seçeneklerin de ekleneceği şimdiden duyuruldu bile.

Minik Efsane’sini daha da dikkat çekici bir hale getirmek isteyenler için 490 RP karşılığında nadir Minik Efsaneler yumurtaları mağazada bekleyecek. Bu yumurtalar da seviye atlayabilecek ve her yeni seviyeyle efekt değişikliklerini gözlemleyebileceksiniz.

Hayranlar, Taktik Savaşları’nı 25 Haziran Salı günü deneme fırsatı yakalayacak!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER