E3 2019

Rebellion, Evil Genius 2 için ilk fragmanı yayımladı.

İlk oyununun çıkmasından 15 yıl geçti ve Rebellion sonunda Evil Genius 2’yi duyurdu.

2004’te Evil Genius oyununun çıktığı zamandan bu yana tam on beş yıl geçti ve Rebellion şirketi sonunda bir devam oyunu müjdeledi. 10 Haziran Pazartesi günü E3 2019 PC Gaming Show’da, oyunun geliştiricileri Evil Genius 2 için ilk fragmanı yayımladı.


Orjinal oyunda olduğu gibi, Evil Genius 2 de oyuncuyu dünyayı ele geçirmeye çalışan bir kötü adamın yerine koyuyor. Oyunda amacınıza ulaşmanız için bütün imkanlar verilmiş; yardımcılardan oluşan bir ordu, volkanın altında gizli bir karargâh. Oyun süresince kötü karakterinizin karargâhını güçlendirebilecek, cephaneliğini istediğiniz gibi şekillendirebileceksiniz. Unutmayın, amacınız dünyayı ele geçirmek!

E3 2019’dan Daha Fazla Haber İçin Tıklayınız

Evil Genius 2 oyununun, Evil Genius’un ilk devam oyunu olmasına rağmen, 2004’ten bu yana şirket pek de sessiz kaldı diyemeyiz. Rebellion, 2013 yılında Evil Genius Online adı altında bir mobil oyun piyasaya sürmüştü. Evil Genius 2’nin resmi duyurusunun hemen ardından, Rebellion oyunun mobil oyundan farklı olacağını da belirtti. Rebellion şirketinin Twitter hesabından attığı tweet şöyleydi:

“Bir konuyu açıklığa kavuşturmak istiyoruz, bu oyun kesinlike mobil oyun için bir geliştirme değil. Evil Genius 2 tamamiyle başka bir oyun ve bedava olmayacak.”

Fragmanda oyunun çıkış tarihi bilgisi verilmemiş, fakat Evil Genius 2 çıktığı zaman Steam üzerinden satın alınabilecek.

İlginizi Çekebilir: Final Fantasy 7 Remake sevenleri için Mart 2020’de geliyor

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER