E3 2019

Marvel’s Avengers: A-Day oyununun ilk resmi fragmanı yayımlandı

Marvel’s Avengers: A Day oyununun ilk resmi fragmanı yayımlandı ve çıkış tarihi de duyuruldu.

Avengers filmleri bütün dünyayı ele geçirmiş durumda. Bu popülerliği oyun sektöründe kullanmayıp, paraya para dememek de olmazdı açıkcası. Crystal Dynamics tarafından geliştirilen Marvel’s Avengers oyunu, Square Enix’in E3 2019 basın konferansında duyuruldu. Yayımlanan fragman da oyunun oynanışına dair bize ipuçları veren ilk şey oldu. Avengers kadrosu aynı, Demir Adam’dan tutun, Hulk’a kadar hepsi oyunun içinde.


Fragmanda San Francisco’da yer alan bir savaşı görüyoruz, fakat her şey sarpa sarıyor ve yaşanan trajedilerden dolayı kahramanlarımız suçlanıyor. Ekip bu olaydan sonra dağılıyor.

“5 yıl sonra, dünyayı kanunsuzluk yönetmeye başlamışken, tek umut dünyanın en güçlü kahramanlarını tekrar bir araya toplamak.” diyor Square Enix.

Oyunun en çekici taraflarından biri de, oyuncular maksimum 3 arkadaşıyla birlikte co-op şeklinde oynayabiliyor olacaklar.

Marvel’s Avengers oyunu sinematik evrenden bildiğimiz ikonik anlara ve karakterlere sahne olacak, lakin oyun tamamiyle kendisine ait bir hikayeye sahip olacak. Oyuna daha sonradan eklenecek özellikler, ek hikayeler ücretsiz olacak. DLC paketleri Karınca-Adam gibi yeni Marvel karakterlerini içerecek ve oyun içi kullanılabilecek sürüyle kozmetik ürün olacak.

Marvel’s Avengers’ın çıkış tarihi ise 15 Mayıs, 2020. Oyun, PlayStation 4, Xbox One, Stadia ve Windows PC platformlarında satışa sunulacak. Ayrıca, erken sipariş veren PS4 oyuncuları için bir de oyunun betası aktif olacak.

Marvel’s Avengers: A-Day Resmi Fragmanı

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER